[QUOTE=Karbec,Mon, Mar 26 2007, 06:11pm][QUOTE=FF-speed,Mon, Mar 26 2007, 05:59pm][QUOTE=undead_lord,Sat, Mar 24 2007, 07:35pm][QUOTE=Nipik,Sat, Mar 24 2007, 05:16pm]Vyrobte mi obrazek me se nechce stahovat 2 hodiny ten program

plz pzl

[/QUOTE]
udelal jsem ti sign.

</DIV><!--QuoteEEnd-->
co se ti nelíbí na tomhle ? .... má všechno co má mít !!![/QUOTE]
COMMON NIGGA FIGHT WITH ME PLX!!
<IMG alt="" src="http://img03.picoodle.com/img/img03/7/3/26/karbec/f_nipik1m_ae18e50.jpg">[/QUOTE]
pìkné