d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 16 2007 03:21pm
Quote (Killer111 @ Fri, Mar 16 2007, 07:26pm)
nesnasim cikany, a nestydim se za to


Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 16 2007 04:47pm
ste rasisti biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 17 2007 12:08am
Quote (Lua @ Sat, 17 Mar 2007, 00:47)
ste rasisti biggrin.gif


a ty jsi pica wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 17 2007 12:58am
Quote (palec @ Sat, Mar 17 2007, 07:08am)
Quote (Lua @ Sat, 17 Mar 2007, 00:47)
ste rasisti biggrin.gif


a ty jsi pica wink.gif


to si ani nemusel rikat, podle jeho vyjadrovani a chovani v posledni dobe na to prisel kazdy prumerne inteligentni clovek.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 17 2007 01:25am
Quote (z3r0. @ Sat, 17 Mar 2007, 08:58)
Quote (palec @ Sat, Mar 17 2007, 07:08am)
Quote (Lua @ Sat, 17 Mar 2007, 00:47)
ste rasisti biggrin.gif


a ty jsi pica wink.gif


to si ani nemusel rikat, podle jeho vyjadrovani a chovani v posledni dobe na to prisel kazdy prumerne inteligentni clovek.


ano ale on na to jeste neprisel.protoze neni ani prumerne inteligentni..tak mu to nekdo rikat musi wink.gif
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2007 01:28am
no nutno podotknout ze rasismus je z biologickeho hlediska zcela v poradku (moralni hledisko uz musi posoudit kazdy sam)... proste je to skupina ktera na nas pusobi spis negativne a proto se ji snazime zbavit... asi by se daly najit nejake analogie z etologie zvirat
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2007 02:13am
Quote (Charoncz @ Sat, Mar 17 2007, 07:28am)
no nutno podotknout ze rasismus je z biologickeho hlediska zcela v poradku (moralni hledisko uz musi posoudit kazdy sam)... proste je to skupina ktera na nas pusobi spis negativne a proto se ji snazime zbavit... asi by se daly najit nejake analogie z etologie zvirat


boze muj ty tvoje posrane chytracke reci mluv cesky prosim te!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 17 2007 02:30am
Quote (sapier @ Sat, Mar 17 2007, 08:13am)
Quote (Charoncz @ Sat, Mar 17 2007, 07:28am)
no nutno podotknout ze rasismus je z biologickeho hlediska zcela v poradku (moralni hledisko uz musi posoudit kazdy sam)... proste je to skupina ktera na nas pusobi spis negativne a proto se ji snazime zbavit... asi by se daly najit nejake analogie z etologie zvirat


boze muj ty tvoje posrane chytracke reci mluv cesky prosim te!


nekdo na to holt ma a nekdo zase nema smile.gif takze kdyz se takhle vyjadruje tobe to muze byt jedno tak drz hubu priste smile.gif

This post was edited by fifky-OVA on Mar 17 2007 02:30am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 17 2007 04:19am
Tohle ani podle mě není rasismus, rasismus je nenávist na základě odlišnosti rasy ( většinou kůže ). Myslím, že všichni tady nenávidí Romy kvůli jejich chování a ne barvě pleti.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 17 2007 04:41am
Quote (zerkii @ Sat, Mar 17 2007, 10:19am)
Tohle ani podle mě není rasismus, rasismus je nenávist na základě odlišnosti rasy ( většinou kůže ). Myslím, že všichni tady nenávidí Romy kvůli jejich chování a ne barvě pleti.


jj pravda
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll