Quote (Radmag @ Wed, 7 Mar 2007, 11:40)
Quote (hero_cz @ Wed, Mar 7 2007, 10:32am)
Quote (Esantin @ Wed, 7 Mar 2007, 11:28)
Quote (Radmag @ Wed, Mar 7 2007, 10:15am)
Quote (Doorman @ Wed, Mar 7 2007, 09:46am)
a si stezovat nemuzu ;-)
peknej spammer
lol tjn 62ppd, to je vic nez ma b4al..
nespamuj tady a pod baaly -,-
v patek se prijdu podivat na Battle Net a chci videt 2* Herovo 99 !!!
sry ale v patek bude jen pala 99:/ ama je trochu pozadu 2x ripla -,- pocitam tak sobota nedele..