Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Oct 2006, 14:45)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam


nevim nevim radsi to rozdej nejak rovnomerne, nevim jestli bych to bohatstvi unesl

i kdyz pravda asi by mi to tolik nevadilo
jinak pokud jde o rasismus a huleni sakra bavime se o BOBU MARLEYm (snad jsem to napsal dobre)... tady nejde o to na co umrel nebo co ho bavilo, ale o to co v zivote udelal... a takovych je vic (hadejte koho myslim

)