d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Oct 16 2006 04:30pm
Quote (Lua @ Mon, Oct 16 2006, 11:53pm)
viky asi vypadam jak spatnej kritik ale nic moc rikam jen nazor kazdemu se libi neco jineho ale za 1 sem rasista 8P sice jen na cikany xD ale dredy znaci huleni fuj taky  kdyz se koukam nha ten jeho usmev vidim ze je z fetovanej celkem dost wink.gif
i celkove je to nemastny neslany kdo to delal? wink.gif
ale nekomu se to libi ale sem clovek kteremu se to nelibi a jestli nekdo bude mit namitky predem konstatuji ze viky chtel slyset nazor a vsichni nejsme stejni


lua, a zrovna o tobe sem si myslel, ze hulis az moc smile.gif jinak dredy nemusi znacit huleni, ale treba taky sockovitost nebo jen modni ustrelek tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 16 2006 05:16pm
no aspon nekdo no to omlouvani taky pro killera ten me nema rad a mel by zase spatne narazky wink.gif
quinne jo to si mysli dost lidi ja hulil rok necelej a nic mi to nedalo a celkem to odsuzuju
a ty dredy no jasdny ze to neznaci huleni ale v 85% jo tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 16 2006 09:44pm
Kdyby to nebylo pro Vikyho tak je to pìkná práce Jirko .. biggrin.gif ....
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 06:45am
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 17 2006 07:05am
** safra musim se snazit napsat co nejlepsi kompliment **

No po strance vizualni se mi ten sign docela libi. Cerno-bila vypada vzdy dobre, kdyz se to nejak nepreplaca. To, co je na nem vyzobrazeno uz neni moc pro mne, ale na druhou stranu se to k Vikymu dost hodi. Takze v celkovem vysledku sign hodnotim velmi kladne. A tim padem v konecnem dusledku se mi i libi smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 17 2006 07:30am
Quote (Leri @ Tue, Oct 17 2006, 01:05pm)
** safra musim se snazit napsat co nejlepsi kompliment **

No po strance vizualni se mi ten sign docela libi. Cerno-bila vypada vzdy dobre, kdyz se to nejak nepreplaca. To, co je na nem vyzobrazeno uz neni moc pro mne, ale na druhou stranu se to k Vikymu dost hodi. Takze v celkovem vysledku sign hodnotim velmi kladne. A tim padem v konecnem dusledku se mi i libi smile.gif


NE k Vikymu se hodí Dáda , maximálnì CD " Pro postarší paní hraje perfektní Charlie " (Rad ví z èeho to je biggrin.gif )
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 17 2006 10:01am
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Oct 2006, 14:45)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


laugh.gif nevim nevim radsi to rozdej nejak rovnomerne, nevim jestli bych to bohatstvi unesl laugh.gif i kdyz pravda asi by mi to tolik nevadilo

jinak pokud jde o rasismus a huleni sakra bavime se o BOBU MARLEYm (snad jsem to napsal dobre)... tady nejde o to na co umrel nebo co ho bavilo, ale o to co v zivote udelal... a takovych je vic (hadejte koho myslim wink.gif )
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 10:24am
Quote (MrReaper @ Tue, Oct 17 2006, 04:01pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Oct 2006, 14:45)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


laugh.gif nevim nevim radsi to rozdej nejak rovnomerne, nevim jestli bych to bohatstvi unesl laugh.gif i kdyz pravda asi by mi to tolik nevadilo

jinak pokud jde o rasismus a huleni sakra bavime se o BOBU MARLEYm (snad jsem to napsal dobre)... tady nejde o to na co umrel nebo co ho bavilo, ale o to co v zivote udelal... a takovych je vic (hadejte koho myslim wink.gif )


presne tak, Bob neni jen marihuana jak si lua mysli....

a soba radsi nebudu comentovat smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Oct 17 2006 10:25am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 17 2006 12:36pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 12:45pm)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


ehm chtel si slyset nazor vsechny bys mi je ani nedal byl bych rad kdybych videl 0.1fg to neuvidim ani to mozna jo viky je hodny clovicek a ma moc hezkej novej sign xDDD

This post was edited by Lua on Oct 17 2006 12:37pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 17 2006 12:38pm
Quote (Lua @ Tue, Oct 17 2006, 06:36pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Oct 17 2006, 12:45pm)
pche, to sem chtel dat vsechny fg luovi, ted vsechny moje fg dostane reap az vse prodam smile.gif


ehm chtel si slyset nazor vsechny bys mi je ani nedal byl bych rad kdybych videl 0.1fg to neuvidim ani to mozna jo viky je hodny clovicek a ma moc hezkej novej sign xDDD


s timhle di taky do haje...
ale pochybuji, ze o tom cloveku neco vis a soudis ho a odsuzujes...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll