[QUOTE=Lua,Fri, 23 Feb 2007, 23:42][QUOTE=Sobcz,Fri, Feb 23 2007, 12:46pm]
HAHA ^^
edit: kurva taxem tam taky .. ale az za Luou a Herem :D je to dobrej mental .. :D

</DIV><!--QuoteEEnd-->
no podel mozna mu este ukazu jestli budu hrat lul celkove me je to jedno sice ss nemam ale pekne sem si snim pohraval az to bylo nudny xd[/QUOTE]
looooooooooooooooool