d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dotaz Zde :) > more inside
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 10 2007 07:25am
Quote (IqLimited @ Sat, 10 Feb 2007, 13:10)
Quote (otko @ Sat, Feb 10 2007, 09:06am)
co som vyhral?


donate


nuz tak dik teda biggrin.gif som ftierka biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 10 2007 07:26am
Quote (hero_cz @ Sat, Feb 10 2007, 12:49pm)
Quote (Rakiii @ Sat, 10 Feb 2007, 13:09)
Quote (Lua @ Fri, Feb 9 2007, 11:09pm)
ja sem si te tam dal hned predtim ale mohl bys pritlacit biggrin.gif


owned!

Quote (sapier @ Fri, Feb 9 2007, 06:34pm)

tak 400 fg by se hodily prave mi poofly sks za 400 fg


me toho pooflo ...za 2k++

na jsp je tak 50% mafianu ....skoda ze na ne neplati zakony... v takovy Korey i zaviraji za takovy podvody...


jj sem cetl ze naky cinan zabil nekoho , protoze mu ve hre neco ukradl biggrin.gif


jj to sem taky cet v nejakej mmo nekdo nekomu pucil mec a ten to prodal za real money, ten okradenej to
sel nahlasit na policii, rekli mu ze neni skutecnej, tak toho co ho vojebal ubodal..

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll