Quote (MrReaper @ Thu, Feb 15 2007, 04:11pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 15 Feb 2007, 17:12)
Quote (MrReaper @ Sun, Feb 11 2007, 10:05am)
heh tak to nevim, bude to v lete takze mikinu? paruku? ty chces palce uvarit?
j mno tak tu mikinu muzeme odlozit mno..

ale paruka musi byt

omg vy jste masla

ono by stacilo aby si palec prebarvil ten blond melir, pak by nebyl tak napadny

btw mas moc velky sign, radsi si to sprav
No celou cernou hlavu..neim neim

...asi bych si koupil takovou tu barvu co vydrzi 1 den a pak cussss

...btw jak to bylo s tema listkama?..v nejhorsim vezmu pankacske hadry od brachy..