d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Chape Todle ? - Zadny Flame > aneb je smich opravdu zlocin ?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 6 2007 01:45pm
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 06:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 05:53pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 05:44pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 05:43pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 05:20pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 03:33pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 03:14pm)
sobe, taky ho nemam rad, ale jenom kvuli par slovum, kt. (ne)omylem rekl, to tady musis postnout aby vsichni vedeli, ze je dmnt , je opravdu od tebe bad manner


ptal sem se ho a kdyby mi rek abych to nepost tak to nepostnu .... takze klidek, navic tendle topic neni jen o vyroku Mika ale o tom postezovat si wink.gif asi si to necet poradne.. sad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6069873&f=264


tys to proste nepochopil .. ale co ...



tak mi rekni ucel tohoto topicu krome toho ze ses ho chtel zesmesnit (coz je dobre, ale myslim si ze je to pod tvou uroven ..)


tyvole nerikej mi co sem chtel a co sem nechtel to snad vim nejlip ja ne ? chtel sem udelat topic vo tom esli vas serou lidi s co se porad lidi blbe smejou ... rozhovor z ICQ me k tomu jenom podnitil a proto sem ho tu postnul jako demonstraci. A priste me prosimte nerikej co delam wink.gif


nerikam ze ten topic je spatnej, jenom to zes tam dal z icq rozhovoru a zesmesnil Mikea tady a to si myslim ze se ho snazis vyprovokovat ...


co si myslis ty je jedna vec, co sem chtel udelat ja je vec druha. nevim jak jinak uz bych ti to vysvetlil ..
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 6 2007 01:45pm
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 07:05pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 05:53pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 05:44pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 05:43pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 05:20pm)
Quote (Sobcz @ Tue, Feb 6 2007, 03:33pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 03:14pm)
sobe, taky ho nemam rad, ale jenom kvuli par slovum, kt. (ne)omylem rekl, to tady musis postnout aby vsichni vedeli, ze je dmnt , je opravdu od tebe bad manner


ptal sem se ho a kdyby mi rek abych to nepost tak to nepostnu .... takze klidek, navic tendle topic neni jen o vyroku Mika ale o tom postezovat si wink.gif asi si to necet poradne.. sad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6069873&f=264


tys to proste nepochopil .. ale co ...



tak mi rekni ucel tohoto topicu krome toho ze ses ho chtel zesmesnit (coz je dobre, ale myslim si ze je to pod tvou uroven ..)


tyvole nerikej mi co sem chtel a co sem nechtel to snad vim nejlip ja ne ? chtel sem udelat topic vo tom esli vas serou lidi s co se porad lidi blbe smejou ... rozhovor z ICQ me k tomu jenom podnitil a proto sem ho tu postnul jako demonstraci. A priste me prosimte nerikej co delam wink.gif


nerikam ze ten topic je spatnej, jenom to zes tam dal z icq rozhovoru a zesmesnil Mikea tady a to si myslim ze se ho snazis vyprovokovat ...


a co ze se ho snazil vyprovokovat? ja se momentalne snazim vyprovokovat tebe, je na tom neco spatneho?
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Feb 6 2007 02:09pm
thumbsup.gif SObcz
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 6 2007 03:16pm
DOBRY DEN
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 7 2007 03:42am
Quote (Lua @ Tue, Feb 6 2007, 09:16pm)
DOBRY DEN


nashledanou
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 9 2007 10:25am
LMAO
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 9 2007 11:08am
Quote (Leri @ Fri, Feb 9 2007, 05:25pm)
LMAO


noob
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 9 2007 12:05pm
Quote (Leri @ Fri, Feb 9 2007, 05:25pm)
LMAO


zalez na slovensko
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll