Quote (undead_lord @ Tue, Feb 6 2007, 03:14pm)
sobe, taky ho nemam rad, ale jenom kvuli par slovum, kt. (ne)omylem rekl, to tady musis postnout aby vsichni vedeli, ze je dmnt , je opravdu od tebe bad manner
ptal sem se ho a kdyby mi rek abych to nepost tak to nepostnu .... takze klidek, navic tendle topic neni jen o vyroku Mika ale o tom postezovat si

asi si to necet poradne..
