Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:39pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 12:27pm)
Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:21pm)
hral sem to 30min a nejak me to nechytlo zdalo se mi to pomale muj nazor

V jakem smyslu pomale? ze se pomalu expilo, nebo postavy behaly pomalu

Nezazil si buffy a armor sety, takze to bylo pro tebe pomale no...
oboje spis ten spad hry bylo to pomale no
Na to hlavne si nenarazil, coz byl ten problem:)
Buffy ti urychli vsechno, rychlost behu kouzleni, utoku a dale, nemuze to byt tak rychle jako diablo pvp, jelikoz diablo mas 2d a maximalne 4v4, kdezto tady to mas 9v9, clan vs clan, alliance vs alliance a to by byl docela chaos kdyby to bylo o dost rychlejsi

Tebi:

Bych se svym klanem zahubil cely server, ne jen tvuj klan.