d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:11am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 01:08pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:04pm)

Tebi blizite se 1k lidi, ale to si kazdy taha prinejlepsim duala , nebo jako ty trial bo quatro? hehe


V klanu se snazim primet kazdeho kdo utahne aspon duala, aby si delal buffpety, proc ne? smile.gif
Klan to totiz hodne oslabuje, kdyz tam drzim aktivni healery,buffery aj...takze je premenuji na pety biggrin.gif


nic, jen bych se nechlubil potom tim poctem lidi kolik tam je smile.gif

This post was edited by z3r0. on Feb 2 2007 06:13am
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 06:13am
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:11pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 01:08pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:04pm)

Tebi blizite se 1k lidi, ale to si kazdy taha prinejlepsim duala , nebo jako ty trial bo quatro? hehe


V klanu se snazim primet kazdeho kdo utahne aspon duala, aby si delal buffpety, proc ne? smile.gif
Klan to totiz hodne oslabuje, kdyz tam drzim aktivni healery,buffery aj...takze je premenuji na pety biggrin.gif


nic, jen bych se nechlubil potom tim poctem lidi kolik tam je biggrin.gif


1k lidi neni moc... ale ono to porad roste a HW nestiha, to je spise problem nez vychloubani, ehm.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:17am
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 01:13pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:11pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 01:08pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:04pm)

Tebi blizite se 1k lidi, ale to si kazdy taha prinejlepsim duala , nebo jako ty trial bo quatro? hehe


V klanu se snazim primet kazdeho kdo utahne aspon duala, aby si delal buffpety, proc ne? smile.gif
Klan to totiz hodne oslabuje, kdyz tam drzim aktivni healery,buffery aj...takze je premenuji na pety biggrin.gif


nic, jen bych se nechlubil potom tim poctem lidi kolik tam je biggrin.gif


1k lidi neni moc... ale ono to porad roste a HW nestiha, to je spise problem nez vychloubani, ehm.


Nevim, ja tento server nemam rad a nikdy rad mit nebudu smile.gif Takze to nebudu resit...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 2 2007 06:21am
hral sem to 30min a nejak me to nechytlo zdalo se mi to pomale muj nazor wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:27am
Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:21pm)
hral sem to 30min a nejak me to nechytlo zdalo se mi to pomale  muj nazor wink.gif


V jakem smyslu pomale? ze se pomalu expilo, nebo postavy behaly pomalu biggrin.gif
Nezazil si buffy a armor sety, takze to bylo pro tebe pomale no...
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 2 2007 06:32am
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 06:17pm)

Nevim, ja tento server nemam rad a nikdy rad mit nebudu smile.gif Takze to nebudu resit...


Me mas rad smile.gif)) Ale coz... ty by si byl schopen si zalozit jeste konkurenci klan na valceni a jeste nas zahubil. Mazej na supreme biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 2 2007 06:39am
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 12:27pm)
Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:21pm)
hral sem to 30min a nejak me to nechytlo zdalo se mi to pomale  muj nazor wink.gif


V jakem smyslu pomale? ze se pomalu expilo, nebo postavy behaly pomalu biggrin.gif
Nezazil si buffy a armor sety, takze to bylo pro tebe pomale no...


oboje spis ten spad hry bylo to pomale no
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:47am
Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:39pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 12:27pm)
Quote (Lua @ Fri, Feb 2 2007, 01:21pm)
hral sem to 30min a nejak me to nechytlo zdalo se mi to pomale  muj nazor wink.gif


V jakem smyslu pomale? ze se pomalu expilo, nebo postavy behaly pomalu biggrin.gif
Nezazil si buffy a armor sety, takze to bylo pro tebe pomale no...


oboje spis ten spad hry bylo to pomale no


Na to hlavne si nenarazil, coz byl ten problem:)

Buffy ti urychli vsechno, rychlost behu kouzleni, utoku a dale, nemuze to byt tak rychle jako diablo pvp, jelikoz diablo mas 2d a maximalne 4v4, kdezto tady to mas 9v9, clan vs clan, alliance vs alliance a to by byl docela chaos kdyby to bylo o dost rychlejsi smile.gif

Tebi: smile.gif Bych se svym klanem zahubil cely server, ne jen tvuj klan.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2007 06:55am
Mno ja se zas poustim do WoW mam domluvenny docela dobry servr zadarmo co vlastni kamos takze mozna zkuste to wink.gif je to a vetsi urovni jak graficke tak herni
ale proti l2 nemam nic at zas nemyslite
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Feb 2 2007 06:58am
Quote (sapier @ Fri, Feb 2 2007, 01:55pm)
Mno ja se zas poustim do WoW mam domluvenny docela dobry servr zadarmo co vlastni kamos takze mozna zkuste to wink.gif je to a vetsi urovni jak graficke tak herni
ale proti l2 nemam nic at zas nemyslite


no wow na free serveru stoji zaprd, neda se to porovnat s officialem. Rada nefunkcnich questu a hlavne malo lidi, protoze blizzard ma podchyceno to, ze free server nemuze mit vic jak 200lidi, coz je na tak velky svet pekne naprd.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll