d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Je Lua Nácek ? > Vote all pls
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 30 2007 04:27pm
1) ja nevotoval (Null Vote)
2) jestli si fakt myslis ze lezu Vikymu do prdele tak bys mi taky mohl rict co je tak uzasneho na tom tu hlavu z te prdele vytahnout? docela by me to zajimalo...

edit: jo a libi se mi tahle veta, je taková... tématická k tomu lezení do prdele (kdo by nevěděl jak to myslim at prosim vyuzije PM):

Quote
Lua3xer (11:15 PM) :
ale je dobre ze si jeden z mala lidi co si dokazou uvedomit ;-)


This post was edited by MrReaper on Jan 30 2007 04:30pm
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:28pm
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:23pm)
haha ja a runner wink.gif icq rozhvurek timpadem jeho hlas se pocita jako moznost ne nejsem nacek



Okurka (11:14 PM) :
:-(
Lua3xer (11:14 PM) :
hm?
Lua3xer (11:14 PM) :
exe nou mour?
Okurka (11:14 PM) :
j
Lua3xer (11:14 PM) :
hh np ale fakt to nema smysl neva ;-)
Lua3xer (11:14 PM) :
ja to napravim
Okurka (11:14 PM) :
sem si myslel že to je prdel
Okurka (11:15 PM) :
to kdybych věděl tak bych toho nechal už při prvním postu co sem napsal a už bych se omlouval :-(
Okurka (11:15 PM) :
fakt sorry
Lua3xer (11:15 PM) :
neni ;-) kdyby si videl ze sentinel jako novorcni darek dal hakovej kriz ^^
Lua3xer (11:15 PM) :
vubec neva ;-)
Okurka (11:15 PM) :
hm fakt sry
Okurka (11:15 PM) :
:-(
Lua3xer (11:15 PM) :
ale je dobre ze si jeden z mala lidi co si dokazou uvedomit ;-)
Lua3xer (11:15 PM) :
klidek :-D
Okurka (11:16 PM) :
ani neviš jak si mně dojebal
Lua3xer (11:16 PM) :
??
Okurka (11:16 PM) :
tim cos napsal kurva :-(
Okurka (11:16 PM) :
lol
Okurka (11:16 PM) :
du si zakuřit
Okurka (11:16 PM) :
afk
Lua3xer (11:16 PM) :
haha :-D
Lua3xer (11:17 PM) :
citliva povaha :-D
Okurka (11:17 PM) :
ne citlivá
Okurka (11:17 PM) :
ale tys mi nic neudělal
Okurka (11:17 PM) :
a taky dojeb
Okurka (11:17 PM) :
to je na piču prostě
Okurka (11:17 PM) :
a stebou byla prdel dycky
Okurka (11:17 PM) :
aspoň hc duely
Okurka (11:17 PM) :
ty tvoje kecy
Okurka (11:17 PM) :
a já udělaám tohle
Okurka (11:17 PM) :
:-(
Okurka (11:17 PM) :
čeki
Okurka (11:17 PM) :
to reportnu ať to smažou k ?
Lua3xer (11:17 PM) :
neni tohle se da odpustit neni tak zas zly
Lua3xer (11:17 PM) :
ser na to
Lua3xer (11:18 PM) :
at si tam pisou budem mit +posts xd
Lua3xer (11:18 PM) :
ber to ze srandy
Okurka (11:19 PM) :
kdybych věděl tak dam poll je sapier piča ? 1. ano je 2 jo je
Okurka (11:19 PM) :
to by bylo lepší
Okurka (11:19 PM) :
a ne tohle
Okurka (11:19 PM) :
lol
Lua3xer (11:20 PM) :
jezus klidek ;-)
:-)Sex v malých dávkách ,neškodí v jakémkoliv množství.
Okurka (11:20 PM) :
k jen abys věděl že mně to sere
Lua3xer (11:20 PM) :
staci kdyz prihodis nove fotky segry a mas to u me smazane xD a ja todle postnu este na jsp ;-)
Okurka (11:20 PM) :
čeki ;-)
Okurka (11:21 PM) :
;-) Incoming File: zelené.jpg Size: 1.19 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:21 PM) :
a jestli přijede zero ;-)
Okurka (11:21 PM) :
tak mi napiš kk ?
Lua3xer (11:21 PM) :
hh proc?
Okurka (11:22 PM) :
já pak přijedu za zerem
Okurka (11:22 PM) :
bo zero je kkt
Okurka (11:22 PM) :
si moc myslí na mika mi nadávat nebude :-D
Okurka (11:22 PM) :
;-) Incoming File: Snímek 0091.jpg Size: 648 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Lua3xer (11:22 PM) :
ne jenom na netu je jinatsi nez ve skutecnosti a asi dela to co normalne nedela :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
lul ty vole chudacku mit takovouhle segru doma :-) by me asi praskl curak btw to ma normalne zelena ocka? :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
btw sem redy na more fotek jen posilej ;-)
Okurka (11:24 PM) :
Incoming File: Snímek 067.jpg Size: 1.29 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
Incoming File: Lysá (22).jpg Size: 758 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
její kámošky
Lua3xer (11:25 PM) :
beru all
Lua3xer (11:26 PM) :
hh mrdani kam se podivas


jako trochu uchylne posilat fotky svoji segry tt
klidne ten poll udelej je mi to u pice co si mysli lidi na nejakem foru vis co ? tak go a postni to
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 30 2007 04:31pm
bani kdyz mas tak se podelis ne? biggrin.gif
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:31pm
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:28pm)
Quote (Lua @ Tue, Jan 30 2007, 10:23pm)
haha ja a runner wink.gif icq rozhvurek timpadem jeho hlas se pocita jako moznost ne nejsem nacek



Okurka (11:14 PM) :
:-(
Lua3xer (11:14 PM) :
hm?
Lua3xer (11:14 PM) :
exe nou mour?
Okurka (11:14 PM) :
j
Lua3xer (11:14 PM) :
hh np ale fakt to nema smysl neva ;-)
Lua3xer (11:14 PM) :
ja to napravim
Okurka (11:14 PM) :
sem si myslel že to je prdel
Okurka (11:15 PM) :
to kdybych věděl tak bych toho nechal už při prvním postu co sem napsal a už bych se omlouval :-(
Okurka (11:15 PM) :
fakt sorry
Lua3xer (11:15 PM) :
neni ;-) kdyby si videl ze sentinel jako novorcni darek dal hakovej kriz ^^
Lua3xer (11:15 PM) :
vubec neva ;-)
Okurka (11:15 PM) :
hm fakt sry
Okurka (11:15 PM) :
:-(
Lua3xer (11:15 PM) :
ale je dobre ze si jeden z mala lidi co si dokazou uvedomit ;-)
Lua3xer (11:15 PM) :
klidek :-D
Okurka (11:16 PM) :
ani neviš jak si mně dojebal
Lua3xer (11:16 PM) :
??
Okurka (11:16 PM) :
tim cos napsal kurva :-(
Okurka (11:16 PM) :
lol
Okurka (11:16 PM) :
du si zakuřit
Okurka (11:16 PM) :
afk
Lua3xer (11:16 PM) :
haha :-D
Lua3xer (11:17 PM) :
citliva povaha :-D
Okurka (11:17 PM) :
ne citlivá
Okurka (11:17 PM) :
ale tys mi nic neudělal
Okurka (11:17 PM) :
a taky dojeb
Okurka (11:17 PM) :
to je na piču prostě
Okurka (11:17 PM) :
a stebou byla prdel dycky
Okurka (11:17 PM) :
aspoň hc duely
Okurka (11:17 PM) :
ty tvoje kecy
Okurka (11:17 PM) :
a já udělaám tohle
Okurka (11:17 PM) :
:-(
Okurka (11:17 PM) :
čeki
Okurka (11:17 PM) :
to reportnu ať to smažou k ?
Lua3xer (11:17 PM) :
neni tohle se da odpustit neni tak zas zly
Lua3xer (11:17 PM) :
ser na to
Lua3xer (11:18 PM) :
at si tam pisou budem mit +posts xd
Lua3xer (11:18 PM) :
ber to ze srandy
Okurka (11:19 PM) :
kdybych věděl tak dam poll je sapier piča ? 1. ano je 2 jo je
Okurka (11:19 PM) :
to by bylo lepší
Okurka (11:19 PM) :
a ne tohle
Okurka (11:19 PM) :
lol
Lua3xer (11:20 PM) :
jezus klidek ;-)
:-)Sex v malých dávkách ,neškodí v jakémkoliv množství.
Okurka (11:20 PM) :
k jen abys věděl že mně to sere
Lua3xer (11:20 PM) :
staci kdyz prihodis nove fotky segry a mas to u me smazane xD a ja todle postnu este na jsp ;-)
Okurka (11:20 PM) :
čeki ;-)
Okurka (11:21 PM) :
;-) Incoming File: zelené.jpg Size: 1.19 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:21 PM) :
a jestli přijede zero ;-)
Okurka (11:21 PM) :
tak mi napiš kk ?
Lua3xer (11:21 PM) :
hh proc?
Okurka (11:22 PM) :
já pak přijedu za zerem
Okurka (11:22 PM) :
bo zero je kkt
Okurka (11:22 PM) :
si moc myslí na mika mi nadávat nebude :-D
Okurka (11:22 PM) :
;-) Incoming File: Snímek 0091.jpg Size: 648 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Lua3xer (11:22 PM) :
ne jenom na netu je jinatsi nez ve skutecnosti a asi dela to co normalne nedela :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
lul ty vole chudacku mit takovouhle segru doma :-) by me asi praskl curak btw to ma normalne zelena ocka? :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
btw sem redy na more fotek jen posilej ;-)
Okurka (11:24 PM) :
Incoming File: Snímek 067.jpg Size: 1.29 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
Incoming File: Lysá (22).jpg Size: 758 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
její kámošky
Lua3xer (11:25 PM) :
beru all
Lua3xer (11:26 PM) :
hh mrdani kam se podivas


jako trochu uchylne posilat fotky svoji segry tt
klidne ten poll udelej je mi to u pice co si mysli lidi na nejakem foru vis co ? tak go a postni to


chceš taky a za 10 minut runne pošli mi taky nějaké foto xD jj už to vidím xD mno řekni ještě něco biggrin.gif dycky by bylo jo tj pravda omfg ~~ suck my balls for bmpk xD
btw kdyby bydlel stevko taky v ostravě jak já tak by lízal stevka wink.gif to určo bo má větší kredit na jsp než já + bmpk etc a take chujarny na pk xD takže by šel po stevkovi mno biggrin.gif

This post was edited by exe.NoMore on Jan 30 2007 04:32pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 30 2007 04:39pm
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:09pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:06pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:03pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:00pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 09:59pm)
runne owned?


fu gayzor ~~ jaký owned ty kkte ?


spi dal hele tech 30 sec co musis pockat aby si dal dalsi post je pro tebe moc co?


na posraní kkte klepu se až mi 30 s skončí ~~ a už nespamuj just pm


OK ale furt si mi neodpovedel pamatujes jak jsem ti hacknul palu a ty si bracel jak male decko a dokonce si mi volal na mobil?


jj to byla farka
@hoto 31,eni bp no ed xD a banicek byl reach as nigga xD

Přestaňte votovat mamrdi
a ještě jeden edit: kdo da vote dostane muj kokot za ucho ;d


Tak polez kokos, kokota za ucho ... mam tam ziletku, cmoooon.
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:43pm
Quote (CarodeJ @ Tue, Jan 30 2007, 10:39pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:09pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:06pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:03pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:00pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 09:59pm)
runne owned?


fu gayzor ~~ jaký owned ty kkte ?


spi dal hele tech 30 sec co musis pockat aby si dal dalsi post je pro tebe moc co?


na posraní kkte klepu se až mi 30 s skončí ~~ a už nespamuj just pm


OK ale furt si mi neodpovedel pamatujes jak jsem ti hacknul palu a ty si bracel jak male decko a dokonce si mi volal na mobil?


jj to byla farka
@hoto 31,eni bp no ed xD a banicek byl reach as nigga xD

Přestaňte votovat mamrdi
a ještě jeden edit: kdo da vote dostane muj kokot za ucho ;d


Tak polez kokos, kokota za ucho ... mam tam ziletku, cmoooon.


ti ho dám za druhé lamo imho se chceš hádat cmoooon ty wink.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jan 30 2007 04:50pm
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:43pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jan 30 2007, 10:39pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:09pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:06pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:03pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 10:02pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:00pm)
Quote (sapier @ Tue, Jan 30 2007, 09:59pm)
runne owned?


fu gayzor ~~ jaký owned ty kkte ?


spi dal hele tech 30 sec co musis pockat aby si dal dalsi post je pro tebe moc co?


na posraní kkte klepu se až mi 30 s skončí ~~ a už nespamuj just pm


OK ale furt si mi neodpovedel pamatujes jak jsem ti hacknul palu a ty si bracel jak male decko a dokonce si mi volal na mobil?


jj to byla farka
@hoto 31,eni bp no ed xD a banicek byl reach as nigga xD

Přestaňte votovat mamrdi
a ještě jeden edit: kdo da vote dostane muj kokot za ucho ;d


Tak polez kokos, kokota za ucho ... mam tam ziletku, cmoooon.


ti ho dám za druhé lamo imho se chceš hádat cmoooon ty wink.gif


To nechci, na to sou tu jini jak to tak procitam.Sry, uz se to nebude opakovat.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jan 30 2007 10:35pm
jeste k tomu icq rozhovoru, budu si jebat do koho chci a nikdo mi v tom nezabrani:) Klidne si sem prijed, to co mi brani v tom abych jel za nagelovanym mikem je ta vzdalenost sad.gif
A to jestli sem kkot nebo ne ti vyvracet nebudu, ale stesti ze si to myslis ty a mozna jeste par lidi , ale to je mi uplne vis kde...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 31 2007 03:23am
s tema icq rozhovorama byste meli prestat, respektujte soukromi..
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Feb 3 2007 02:43pm
Quote (Esantin @ Wed, Jan 31 2007, 09:23am)
s tema icq rozhovorama byste meli prestat, respektujte soukromi..


mi to neva wink.gif že to tu postl smile.gif
->zero: lol směju se ti ;d
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll