haha ja a runner

icq rozhvurek timpadem jeho hlas se pocita jako moznost ne nejsem nacek
Okurka (11:14 PM) :
:-(
Lua3xer (11:14 PM) :
hm?
Lua3xer (11:14 PM) :
exe nou mour?
Okurka (11:14 PM) :
j
Lua3xer (11:14 PM) :
hh np ale fakt to nema smysl neva ;-)
Lua3xer (11:14 PM) :
ja to napravim
Okurka (11:14 PM) :
sem si myslel že to je prdel
Okurka (11:15 PM) :
to kdybych věděl tak bych toho nechal už při prvním postu co sem napsal a už bych se omlouval :-(
Okurka (11:15 PM) :
fakt sorry
Lua3xer (11:15 PM) :
neni ;-) kdyby si videl ze sentinel jako novorcni darek dal hakovej kriz ^^
Lua3xer (11:15 PM) :
vubec neva ;-)
Okurka (11:15 PM) :
hm fakt sry
Okurka (11:15 PM) :
:-(
Lua3xer (11:15 PM) :
ale je dobre ze si jeden z mala lidi co si dokazou uvedomit ;-)
Lua3xer (11:15 PM) :
klidek :-D
Okurka (11:16 PM) :
ani neviš jak si mně dojebal
Lua3xer (11:16 PM) :
??
Okurka (11:16 PM) :
tim cos napsal kurva :-(
Okurka (11:16 PM) :
lol
Okurka (11:16 PM) :
du si zakuřit
Okurka (11:16 PM) :
afk
Lua3xer (11:16 PM) :
haha :-D
Lua3xer (11:17 PM) :
citliva povaha :-D
Okurka (11:17 PM) :
ne citlivá
Okurka (11:17 PM) :
ale tys mi nic neudělal
Okurka (11:17 PM) :
a taky dojeb
Okurka (11:17 PM) :
to je na piču prostě
Okurka (11:17 PM) :
a stebou byla prdel dycky
Okurka (11:17 PM) :
aspoň hc duely
Okurka (11:17 PM) :
ty tvoje kecy
Okurka (11:17 PM) :
a já udělaám tohle
Okurka (11:17 PM) :
:-(
Okurka (11:17 PM) :
čeki
Okurka (11:17 PM) :
to reportnu ať to smažou k ?
Lua3xer (11:17 PM) :
neni tohle se da odpustit neni tak zas zly
Lua3xer (11:17 PM) :
ser na to
Lua3xer (11:18 PM) :
at si tam pisou budem mit +posts xd
Lua3xer (11:18 PM) :
ber to ze srandy
Okurka (11:19 PM) :
kdybych věděl tak dam poll je sapier piča ? 1. ano je 2 jo je
Okurka (11:19 PM) :
to by bylo lepší
Okurka (11:19 PM) :
a ne tohle
Okurka (11:19 PM) :
lol
Lua3xer (11:20 PM) :
jezus klidek ;-)
:-)Sex v malých dávkách ,neškodí v jakémkoliv množství.
Okurka (11:20 PM) :
k jen abys věděl že mně to sere
Lua3xer (11:20 PM) :
staci kdyz prihodis nove fotky segry a mas to u me smazane xD a ja todle postnu este na jsp ;-)
Okurka (11:20 PM) :
čeki ;-)
Okurka (11:21 PM) :
;-) Incoming File: zelené.jpg Size: 1.19 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:21 PM) :
a jestli přijede zero ;-)
Okurka (11:21 PM) :
tak mi napiš kk ?
Lua3xer (11:21 PM) :
hh proc?
Okurka (11:22 PM) :
já pak přijedu za zerem
Okurka (11:22 PM) :
bo zero je kkt
Okurka (11:22 PM) :
si moc myslí na mika mi nadávat nebude :-D
Okurka (11:22 PM) :
;-) Incoming File: Snímek 0091.jpg Size: 648 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Lua3xer (11:22 PM) :
ne jenom na netu je jinatsi nez ve skutecnosti a asi dela to co normalne nedela :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
lul ty vole chudacku mit takovouhle segru doma :-) by me asi praskl curak btw to ma normalne zelena ocka? :-D
Lua3xer (11:24 PM) :
btw sem redy na more fotek jen posilej ;-)
Okurka (11:24 PM) :
Incoming File: Snímek 067.jpg Size: 1.29 Mb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
Incoming File: Lysá (22).jpg Size: 758 Kb
Accept (ALT+A) Decline (ALT+D) Save As (ALT+F)
Okurka (11:25 PM) :
její kámošky
Lua3xer (11:25 PM) :
beru all
Lua3xer (11:26 PM) :
hh mrdani kam se podivas
klidne ten poll udelej je mi to u pice co si mysli lidi na nejakem foru vis co ? tak go a postni to