LuL,dakto si pusti hudbu,dakto pocuva ventilatory

...
K mojmu compu,je to strasny zlepenec,zdroj musi byt vonku lebo vnutri tlaci na chladic procaku

...
Mam predlzovacky na kable,nech dociahnu k HDD etc

...
Otko,ja mam tiez 19' CRT...Ale idem kupovat 20' LCD

...Tiez zo svojho,uz mi chyba len dako 2500

...
Este foto mojho druheho stolu

...
