Quote (Blasphemer-hc @ Thu, 21 Dec 2006, 01:12)
Reaper: ono je to asi hodne o konkretnim albu, ktery od ty kapely slysis jako prvni. Ja treba vubec neznam akttualni alba Cradle of Filth, ale kdysi kdyz jim vyslo Dusk, tak sem ho slysel a prislo mi naprosto uzasny. Naopak sem si kdysi davno pucil asi dve CD od Children of Bodom a vubec se mi nelibily. Ted nekdy nedavno sem neco od nich zaslech vecer na Beatu a prisla mi ta muzika naprosto uzasna. Zrovna tak sem slysel Wolf's Lair Abys od Mayhem a to je naprosto jedinecny album s naprosto originalnim zvukem a i kdyz sem si jich pak od nich jeste par pucil, nic jinyho uz se mi od nich ani moc nelibilo.
Jo to vim, ale poslechl jsem si z kazdeho alba aspon dve pisnicky a opravdu se mi to nelibi... jsou dle meho nazoru uplne mimo... jinak CoB maji vsechny alba super, kazdy je trochu jiny, kazdy je necim zvlastni... nejmin se mi libi asi prvni pulka Something Wild (Red Light, In the Shadows) od Lake Bodom dal mi prijde zase naprosto uzasny...
jo a vidis vsimam si ze jsem vynechal WASP

Helldorado, Wild Child a podobny vypalovaky tak to ja muzu

edit: Rakiii a kdyz ne Heavy Metal tak treba Doom nebo Death metal jo?
This post was edited by MrReaper on Dec 21 2006 07:26am