d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hudba > skupiny a co poslouchate atd
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 21 2006 07:25am
Quote (Blasphemer-hc @ Thu, 21 Dec 2006, 01:12)
Reaper: ono je to asi hodne o konkretnim albu, ktery od ty kapely slysis jako prvni. Ja treba vubec neznam akttualni alba Cradle of Filth, ale kdysi kdyz jim vyslo Dusk, tak sem ho slysel a prislo mi naprosto uzasny. Naopak sem si kdysi davno pucil asi dve CD od Children of Bodom a vubec se mi nelibily. Ted nekdy nedavno sem neco od nich zaslech vecer na Beatu a prisla mi ta muzika naprosto uzasna. Zrovna tak sem slysel Wolf's Lair Abys od Mayhem a to je naprosto jedinecny album s naprosto originalnim zvukem a i kdyz sem si jich pak od nich jeste par pucil, nic jinyho uz se mi od nich ani moc nelibilo.

Jo to vim, ale poslechl jsem si z kazdeho alba aspon dve pisnicky a opravdu se mi to nelibi... jsou dle meho nazoru uplne mimo... jinak CoB maji vsechny alba super, kazdy je trochu jiny, kazdy je necim zvlastni... nejmin se mi libi asi prvni pulka Something Wild (Red Light, In the Shadows) od Lake Bodom dal mi prijde zase naprosto uzasny...

jo a vidis vsimam si ze jsem vynechal WASP laugh.gif Helldorado, Wild Child a podobny vypalovaky tak to ja muzu wink.gif

edit: Rakiii a kdyz ne Heavy Metal tak treba Doom nebo Death metal jo? wink.gif

This post was edited by MrReaper on Dec 21 2006 07:26am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2006 07:28am
Takze, hlavni zanr co posloucham nadale zustava hiphop, ale rozhodne se nebranim jinym jako pure heavy metal(pozn. jen heavy), nejakej ten hardrock, 80´s 90´s ale v klubu mi nevadi ani disco trance biggrin.gif

hiphop co sem stihl naposlouchat a zustalo to se mnou:

Jedi Mind Tricks - kdo neslysel nevi o cem mluvim
High and mighty
NoN phixion
Wu-Tang
Necro
Terror Squad + Fat joe
LL cool J - pouze starsi
Shabazz the disciple
Trigger tha gambler
Immortal Technique
Q-unique
AOTP
Goretex
Harleckins
Kool Keith aka Dr.Doom
Xzibit , DMX, Dr.dre - pouze starsi
the Game
Masta Ace
SuperCrooo

z heavy metalu
Iron Maiden
Hammerfall
Manowar
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 21 2006 10:39am
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 21 2006, 10:18am)
takže to øeknu struènì " The show must go on "

edit: no prostì kvalitní muziku všemožnejch žánrù (spíše 80s , 90s )

no nemusím dechovku a heavy metal ... a nesnáším " rádio odrhovaèky "

mno naposledy jsem se zaposlouchal a zakoukal do ~ Alizee ~ " Hi Rade " wink.gif


80s , 90s jsou taky gozu smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 21 2006 10:55am
Quote (Rakiii @ Thu, Dec 21 2006, 10:18am)
takže to øeknu struènì " The show must go on "

edit: no prostì kvalitní muziku všemožnejch žánrù (spíše 80s , 90s )


To je show jako krava, co by takovy tard mohl taky poslouchat.
Member
Posts: 2,982
Joined: Nov 14 2006
Gold: 0.69
Warn: 10%
Dec 21 2006 10:55am
You all suck.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 21 2006 11:01am
Quote (WhySoNaked @ Thu, 21 Dec 2006, 18:55)
You all suck.


Thx for your opinion wink.gif

Hele Jirko ale HammerFall ani Manowar neni pure heavy metal wink.gif mno u Manowaru bych ti to jeste vzal, ale HammerFall je Power-Heavy metal wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 21 2006 11:11am
Quote (MrReaper @ Thu, Dec 21 2006, 05:01pm)
Quote (WhySoNaked @ Thu, 21 Dec 2006, 18:55)
You all suck.


Thx for your opinion wink.gif

Hele Jirko ale HammerFall ani Manowar neni pure heavy metal wink.gif mno u Manowaru bych ti to jeste vzal, ale HammerFall je Power-Heavy metal wink.gif


Je to az jakoby disko-metal smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2006 11:22am
Quote (MrReaper @ Thu, Dec 21 2006, 06:01pm)
Quote (WhySoNaked @ Thu, 21 Dec 2006, 18:55)
You all suck.


Thx for your opinion wink.gif

Hele Jirko ale HammerFall ani Manowar neni pure heavy metal wink.gif mno u Manowaru bych ti to jeste vzal, ale HammerFall je Power-Heavy metal wink.gif


mno tak spis Manowar maji bliz k power , ale Hammerfall hraji podle me heavy jak pic smile.gif , a i kdybych se mylil tak
heavy mak k poweru docela blizko smile.gif kazdopadne Templars of steel jsou gozu
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 21 2006 12:12pm
Quote (Killer111 @ Thu, 21 Dec 2006, 19:22)
Quote (MrReaper @ Thu, Dec 21 2006, 06:01pm)
Quote (WhySoNaked @ Thu, 21 Dec 2006, 18:55)
You all suck.


Thx for your opinion wink.gif

Hele Jirko ale HammerFall ani Manowar neni pure heavy metal wink.gif mno u Manowaru bych ti to jeste vzal, ale HammerFall je Power-Heavy metal wink.gif


mno tak spis Manowar maji bliz k power , ale Hammerfall hraji podle me heavy jak pic smile.gif , a i kdybych se mylil tak
heavy mak k poweru docela blizko smile.gif kazdopadne Templars of steel jsou gozu


mno jo jsi vedle jak ta jedle... Manowar maji bliz k Speedu wink.gif HammerFall maji bliz k poweru... porovnej si to treba s Twilightning ti jsou Power... jinak gosu jsou to je fakt
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
Dec 21 2006 12:54pm
__Favourite bands__

top 3
Slipknot
Sepultura
Marilin Manson

goodies
Soulfly
Children of Bodom
Cradle of Filth
In Flames
System of a Down
Ministry

simpathic
Daniel Landa (Cze)
Vypsaná fixa (Cze)
Mayhem
Immortal
Mystic Circle
Dimmu Borgir
Korn
The Prodigy
Offspring
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll