Quote (Josefista @ Fri, 24 Aug 2007, 14:11)
Jestli nekomu prislo/prijde ze dost flamuju, tak se omlouvam, ale budu v tom pokracovat

jsem uz takovej a myslim to prevazne ze srandy

neflamujes lol .. flamuje tady kazdej ^^ a ty tu skoro nepostujes takze neflamujes takze kknp ^^