d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vomlouvaci Topic > to tu este nemame
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 12 2007 02:37pm
Quote (Esantin @ Thu, Jul 12 2007, 08:32pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 08:14pm)
omlouvam se sobovi co sem o něm řekl je to typek wink.gif


co si o něm řekl?


to je jedno prostě se omlouvám wink.gif
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 14 2007 11:01am
Omlouvám se své rodině, že trávím víc času u dia než s rodinou wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 11:11am
omlouvam se za dnesek ^^ ale runner me uz sere wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 14 2007 11:12am
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 09:37pm)
Quote (Esantin @ Thu, Jul 12 2007, 08:32pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 08:14pm)
omlouvam se sobovi co sem o něm řekl je to typek wink.gif


co si o něm řekl?


to je jedno prostě se omlouvám wink.gif


dostal zadara zelenou a hned je krotkej biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 03:04pm
Quote (Sobcz @ Sat, Jul 14 2007, 05:12pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 09:37pm)
Quote (Esantin @ Thu, Jul 12 2007, 08:32pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Jul 12 2007, 08:14pm)
omlouvam se sobovi co sem o něm řekl je to typek wink.gif


co si o něm řekl?


to je jedno prostě se omlouvám wink.gif


dostal zadara zelenou a hned je krotkej biggrin.gif


hmm vypada to ze jsem udelal chybu kdyz jsem se nesel podivat na ''velkeho sobatora'' cry3.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 15 2007 03:15am
Omlouvam se za včerejšk slibuji že už nikdy nebudu pít. (škoda že to nejde realizovat ^^ )
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 23 2007 06:25am
up
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 24 2007 06:11am
Jestli nekomu prislo/prijde ze dost flamuju, tak se omlouvam, ale budu v tom pokracovat smile.gif jsem uz takovej a myslim to prevazne ze srandy wink.gif

This post was edited by Josefista on Aug 24 2007 06:12am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 24 2007 03:02pm
sry for spam ^^
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 03:21pm
Quote (Josefista @ Fri, 24 Aug 2007, 14:11)
Jestli nekomu prislo/prijde ze dost flamuju, tak se omlouvam, ale budu v tom pokracovat smile.gif jsem uz takovej a myslim to prevazne ze srandy wink.gif


neflamujes lol .. flamuje tady kazdej ^^ a ty tu skoro nepostujes takze neflamujes takze kknp ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll