d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > <user Away> > Hlaste kdo kdy jde pryc :-)
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 4 2007 04:31am
Quote (Dieoncommand @ Sun, Feb 4 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Sun, Feb 4 2007, 08:50am)
Tak zase topic nabira obratky, jedu na 5 dnu na Slovensko na hory :-)


a kam presne ?


ja jedu vod soboty na tejden na Chopok.. je to tam paráda.
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Feb 5 2007 10:19am
Italia do 4 aprila po 10ich dnoch zase na 3 mesiace a takto dokola okrem letnych prazdnin to som 3 mesiace zase doma
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Feb 9 2007 10:26am
Quote (Dieoncommand @ Sun, Feb 4 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Sun, Feb 4 2007, 08:50am)
Tak zase topic nabira obratky, jedu na 5 dnu na Slovensko na hory :-)


a kam presne ?


No lyzoval jsem ze Soliska smile.gif Myslim ze to je jasne.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 9 2007 10:28am
Quote (Leri @ Fri, Feb 9 2007, 04:26pm)
Quote (Dieoncommand @ Sun, Feb 4 2007, 09:06am)
Quote (Leri @ Sun, Feb 4 2007, 08:50am)
Tak zase topic nabira obratky, jedu na 5 dnu na Slovensko na hory :-)


a kam presne ?


No lyzoval jsem ze Soliska smile.gif Myslim ze to je jasne.


Solisko je u Štrbskýho Plesa ne ? tam sem byl v létì myslim .. wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll