Quote (koudy99 @ Sun, 16 Nov 2008, 14:27)
lol tak to je mrda ale ja mam rad Grega
ty ses na chlapecky?

Quote (Kebs @ Sun, 16 Nov 2008, 14:28)
ten Greg není špatnej
ty taky?
Quote (Kebs @ Sun, 16 Nov 2008, 14:33)
To jsem postnul kvůli tobě nikdy sem to nečetl
ty mi zlez chlapecku -,-
This post was edited by hero_cz on Nov 16 2008 07:35am