d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Si Myslite O Nipikovy? > :d
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Oct 24 2008 09:44am
myslim ze si to prozil skoro kazdy wink.gif, nekdo stale proziva wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Oct 24 2008 09:44am
Quote (Dieoncommand @ Fri, 24 Oct 2008, 16:43)
pamatate ked tu vtedy mrte spamoval otko?

mu ruplo v bedni a dopadlo to podobne..


to bolo kedy asi som bol na praskoch ked si nepamatam
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 24 2008 09:53am
Quote (Karbec @ Fri, Oct 24 2008, 03:44pm)
myslim ze si to prozil skoro kazdy wink.gif, nekdo stale proziva wink.gif


a Karbec závidí, že to nezažil sad.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 24 2008 10:05am
z nipika se stala troska

nazdar
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Oct 24 2008 10:08am
Quote (vanys @ Fri, Oct 24 2008, 04:05pm)
z nipika se stala troska

nazdar
http://img29.picoodle.com/img/img29/3/10/24/f_082nazdarsom_a0a975f.jpg


A ty ničemu nerozumíš
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Oct 24 2008 10:16am
Quote (otko @ Fri, Oct 24 2008, 04:44pm)
to bolo kedy asi som bol na praskoch ked si nepamatam


ty si nebol, ty stale si !
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Oct 24 2008 10:31am
Quote (Dieoncommand @ Fri, 24 Oct 2008, 17:16)
ty si nebol, ty stale si !


ty si
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Oct 24 2008 11:54am
Quote (Nipik @ Fri, Oct 24 2008, 05:39am)
jeden by se nasel .. toto forum a d2 me nebavi , tak trham rekordy ;D po dlouhe dobe me doslo ze me toto forum jen okradlo a dal lehkomyslne okrada dal, nejradsi bych na ne zavolal fízly a aby ho zavrely az by zcernal


LOL
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Oct 24 2008 12:05pm
Nipik je hodny Chlapec ktery se snazi vycnivat z davu smile.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Oct 24 2008 02:59pm
Quote (Nipik @ Fri, 24 Oct 2008, 08:54)
jj prizdisrac biggrin.gif

Nipiku nechceč pro nás nechápavé vysvětlit jak tadle stránka někoho okrádá ?

chci , nekdo si chce koupit DF acces,,, da do toho kolem 27 dollaru pak pride zazmrdanej njaguar vezme si prachy rekne ze ses curak a ahoooj, pak si koupis FG zkusvis s tim ekonomiku d2 a AHOOJ d2 de do pici ja vim ze nemam moc mluvit pac sem do toh narval taky dost , ale ted sem si svou chybu uvedomil a jeste ten debilni snuffekreten , narve do tho 20k fg a ma overacces za nic jenom ze do toho dava prachy tlustoch jeden spinavej
toto zjebany forum nema budoucnost nechal bych to zavrit a jaguara bych poslal k cinanum aby ho tam daly do girosa


kdyz spamujes na foru svyma nesmyslama abys lidi (ne)pobavil budoucnost urcite ma

promluv si s Luou
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll