Quote (Log_in @ Sat, Sep 27 2008, 07:16pm)
si delas prdel ne

jinak taky souhlas

nj já to nečetl
Stepix
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Emo
Diskanti
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci
Runner
Vyhulený ichtilosauři
Fetky
Němci
Lidi co nic nechápou ( Ique Tique )
Zmrdi co neuměj psát ( vihodit, vibrat, vivinout, ftip etc. )
ale nejvíc mě serou lidi co mi tvrděj jejich špatnou pravdu i když je to jinak a nenechaj se přesvědčit že je to jinak a tvrděj ti že jsi lama
( CubanoCZ: Klan GBA stále je a máme sponzory...Ty máš ale blbou zbraň ( Wizzy ), to já měl na paladinovi daleko lepší meč s dmg 700 )
Tohle do ČR taky patří! Je tu dost takových lidí.