d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev12345617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 27 2008 03:04pm
Quote (MrReaper @ Sat, 27 Sep 2008, 22:58)
jako nejvetsi problem bych videl lidskou demenci... vsechno ostatni je vedlejsi...

Stepix vs Acedrac = co se zase resi? nejak to nesleduju?


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=23639343&f=264&st=20
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2008 03:12pm
Quote (Beda_Travnicek @ Sat, Sep 27 2008, 08:07pm)
Ever heard about czech Cripz/Bloodz?Sr*cove nejvetsi...=)


zas na takove urovni to tu neni..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 27 2008 03:37pm
retardi co maj základku a myslej si jak sou moudrý a hned by někoho stavěli před zeď a stříleli, předsudky (hlavně starší generace), politickej systém bez žádný pořádný pravicový strany, socani a zelený, kalousek, němci na dovolený, náckové + všechny radikální skupiny, lidi co kouřej a pak se léčej na výdaje daňovejch poplatníků, lidi co ti kouřej pod držku, namachrovaný dementy s dírou ve vejfuku co přejížděj malý děti na ostrůvkách tramvají, metrosexuály, lidi co jsou součástí ghetta/crew/atd. , úchyláci, ta menšina kerý doma bouchly kamna a sou celí od sazí, lidi co dělaj v mekáči a řikaj tomu práce,
+ babky v meziměstkejch autobusech co nahlas řešej světový problémy a navrhujou strašně skvělý a jednoduchý řešení (tzv. odbornice)

A HLAVNĚ !! LIDI CO ROZEBÍRAJ RÁDOBY FILOSOFICKÝ VĚCI NA ŇÁKYM ZASRANYM FÓRU
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 27 2008 05:07pm
Quote (Wourly @ Sat, Sep 27 2008, 01:44pm)
Tráva je droga smile.gif


a ty jsi zase kokot smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 27 2008 05:08pm
Quote (Runn3r @ Sat, Sep 27 2008, 11:07pm)
a ty jsi zase kokot smile.gif


vouch
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Sep 27 2008 06:22pm
korupce
kriminalita
drogy a vsechno kolem toho myslim tvrde drogy biggrin.gif
romove na pracaku http://www.youtube.com/watch?v=2jMmVDesPic
velky rozdili mezi platy
prezident
zdrazovani zdrazovani...
bude toho este vic..
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 27 2008 11:45pm
jak koukam na ty vase nazory tak to tu je sama metla :-D
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 28 2008 01:12am
Quote (Log_in @ Sat, Sep 27 2008, 07:16pm)
si delas prdel ne smile.gif

jinak taky souhlas smile.gif


nj já to nečetl

Stepix
Cikáni
Skinhedi
Anarchisti
Technaři
Emo
Diskanti
Studenti co vypadaj jak studenti /mastný vlasy, brelje, beďáry, v hospodě si daj dětský pivo a točí se jim hlava/
Idioti
Dopraváci
Runner
Vyhulený ichtilosauři
Fetky
Němci
Lidi co nic nechápou ( Ique Tique )
Zmrdi co neuměj psát ( vihodit, vibrat, vivinout, ftip etc. )
ale nejvíc mě serou lidi co mi tvrděj jejich špatnou pravdu i když je to jinak a nenechaj se přesvědčit že je to jinak a tvrděj ti že jsi lama
( CubanoCZ: Klan GBA stále je a máme sponzory...Ty máš ale blbou zbraň ( Wizzy ), to já měl na paladinovi daleko lepší meč s dmg 700 )

Tohle do ČR taky patří! Je tu dost takových lidí.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Sep 28 2008 01:13am
Quote (Runn3r @ Sat, Sep 27 2008, 11:07pm)
a ty jsi zase kokot smile.gif


možná jsem kokot, ale aspoň nejsem vyhulenej kokot smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 02:11am
Quote (hero_cz @ Sun, Sep 28 2008, 01:22am)
korupce
kriminalita
drogy a vsechno kolem toho myslim tvrde drogy biggrin.gif
romove na pracaku  http://www.youtube.com/watch?v=2jMmVDesPic
velky rozdili mezi platy
prezident
zdrazovani zdrazovani...
bude toho este vic..


rozdíl mezi platy ? biggrin.gif měl ses učit hero .. rofl -.-
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345617Next
Add Reply New Topic New Poll