d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tetování > Máte? Chcete? Co Se Vam Libilo ?
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 21 2008 10:00am
Hmm v 18 si mozna neco necham ale zatim nemam zadnou predstavu
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Sep 21 2008 01:26pm
Quote (Esantin @ Sat, 20 Sep 2008, 15:00)
nejlepší je si vytetovat na pinďu jmeno svý holky


Tak to si v tom případě některý borci musí najít holku s nějakym krátkym jménem ;p Eva, Iva ... nedej bože Gabriela, Markéta
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2008 01:43pm
Quote (Herugurth @ Sun, 21 Sep 2008, 21:26)
Tak to si v tom případě některý borci musí najít holku s nějakym krátkym jménem ;p Eva, Iva ... nedej bože Gabriela, Markéta


a este si predstav ako to tetovanie musi boliet.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Sep 21 2008 01:48pm
to musite byt verni jedny holce? smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2008 02:30pm
biggrin.gif oh pan casanova promluvil biggrin.gif ? ty jich mas na kazdym prste 10 ? ja myslim ze je to nnormalni bejt vernej pokud teda ona je verna tobe...
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Sep 21 2008 02:34pm
Quote (Jameess @ Sun, 21 Sep 2008, 21:30)
biggrin.gif oh pan casanova promluvil biggrin.gif ? ty jich mas na kazdym prste 10 ? ja myslim ze je to nnormalni bejt vernej pokud teda ona je verna tobe...


to s ni budes chrapat 50let? smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2008 02:36pm
max 20 vic se nedoziju biggrin.gif a pokud mi bude verna tak proc ne ... kdyz ji budu milovat
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Sep 21 2008 02:37pm
nvm

e: nech toho ty loupaku smile.gif

za rok a pul mi bude 18 tak o co de smile.gif

kdyz uz nejaky tetovani tak neco na pazi ale ne nic prehnanyhó a ne cinsky hatlamatiny ghetaku,

tetovani nechci ale nemam nic proti tomu



This post was edited by Log_in on Sep 21 2008 02:48pm
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 21 2008 02:45pm
Quote (Log_in @ Sun, Sep 21 2008, 08:37pm)
nvm


hele prosimte tetovani je az od 18 smile.gif takze bez spamovat jinam diks...




ot: to tu fakt nikdo se nezajima o kerky a vsichni jsou proti ? smile.gif tyjo
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2008 04:08pm
Quote (Jameess @ Sun, 21 Sep 2008, 22:45)
hele prosimte tetovani je az od 18 smile.gif takze bez spamovat jinam diks...




ot: to tu fakt nikdo se nezajima o kerky a vsichni jsou proti ? smile.gif tyjo


nieje pravda ;p
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll