☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Tetování > Máte? Chcete? Co Se Vam Libilo ?
Prev
1
2
3
4
5
6
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2525
Replies: 85
Track Topic
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#31
Sep 21 2008 10:00am
Hmm v 18 si mozna neco necham ale zatim nemam zadnou predstavu
Herugurth
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold
:
399,657.00
#32
Sep 21 2008 01:26pm
Quote (Esantin @ Sat, 20 Sep 2008, 15:00)
nejlepší je si vytetovat na pinďu jmeno svý holky
Tak to si v tom případě některý borci musí najít holku s nějakym krátkym jménem ;p Eva, Iva ... nedej bože Gabriela, Markéta
weeble
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
0.00
#33
Sep 21 2008 01:43pm
Quote (Herugurth @ Sun, 21 Sep 2008, 21:26)
Tak to si v tom případě některý borci musí najít holku s nějakym krátkym jménem ;p Eva, Iva ... nedej bože Gabriela, Markéta
a este si predstav ako to tetovanie musi boliet.
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#34
Sep 21 2008 01:48pm
to musite byt verni jedny holce?
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#35
Sep 21 2008 02:30pm
oh pan casanova promluvil
? ty jich mas na kazdym prste 10 ? ja myslim ze je to nnormalni bejt vernej pokud teda ona je verna tobe...
undead_lord
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
142,585.88
#36
Sep 21 2008 02:34pm
Quote (Jameess @ Sun, 21 Sep 2008, 21:30)
oh pan casanova promluvil
? ty jich mas na kazdym prste 10 ? ja myslim ze je to nnormalni bejt vernej pokud teda ona je verna tobe...
to s ni budes chrapat 50let?
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#37
Sep 21 2008 02:36pm
max 20 vic se nedoziju
a pokud mi bude verna tak proc ne ... kdyz ji budu milovat
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#38
Sep 21 2008 02:37pm
nvm
e: nech toho ty loupaku
za rok a pul mi bude 18 tak o co de
kdyz uz nejaky tetovani tak neco na pazi ale ne nic prehnanyhó a ne cinsky hatlamatiny ghetaku,
tetovani nechci ale nemam nic proti tomu
This post was edited by Log_in on Sep 21 2008 02:48pm
Jameess
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold
:
6.66
#39
Sep 21 2008 02:45pm
Quote (Log_in @ Sun, Sep 21 2008, 08:37pm)
nvm
hele prosimte tetovani je az od 18
takze bez spamovat jinam diks...
ot: to tu fakt nikdo se nezajima o kerky a vsichni jsou proti ?
tyjo
weeble
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
0.00
#40
Sep 21 2008 04:08pm
Quote (Jameess @ Sun, 21 Sep 2008, 22:45)
hele prosimte
tetovani je az od 18
takze bez spamovat jinam diks...
ot: to tu fakt nikdo se nezajima o kerky a vsichni jsou proti ?
tyjo
nieje pravda ;p
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact