d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > << Nejoblibenejsi Kresleny Serial >> > Hlasujte
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 14 2008 11:15am
Quote (Karbec @ Thu, 14 Aug 2008, 13:31)
naruto taka japonska sracka..
tom a jerry FTW


a wow je americka sracka ...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2008 12:21pm
Quote (Nipik @ Thu, 14 Aug 2008, 19:15)
a wow je americka sracka ...


ja iba tak, co s tym ma wow spolocne? to je jak povedat...ryza-cinska sracka
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Aug 14 2008 01:19pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, 14 Aug 2008, 14:21)
asi tezko tam mohl byt trpaslik ty chytroline kdyz topic je nejoblibenejsi kresleny serial..

Asi davam simsny mno smile.gif jinak se mi taky hodne libil Action man kdyz jsem byl mensi.. smile.gif


jasne , ale rikam ze ten vyber nemusel bejt zamerenej jenom na kresleny serialy. kdyby nebyl volil bych red dwarfa. Noumo
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 14 2008 01:20pm
Quote (Foxcompany @ Thu, Aug 14 2008, 07:19pm)
jasne , ale rikam ze ten vyber nemusel bejt zamerenej jenom na kresleny serialy. kdyby nebyl volil bych red dwarfa. Noumo


tak to priste rekni ty trubko at do sebe zase neryjem tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 14 2008 01:49pm
není tam bleach ale vote dostal naruto
simpsnovi mam taky rád a od stejných tvůrů je i futurama ta je taky pěkná :-)
sice jsem viděl jen pár dílů ale až si seženu kodeky atd tak to shlídnu

ale většina co tam je psaná jsou fenomény



Quote (Karbec @ Thu, Aug 14 2008, 11:31am)
naruto taka japonska sracka..
tom a jerry FTW
no fůj tobě taky neříkam že si česká sračka

This post was edited by Lua on Aug 14 2008 01:51pm
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Aug 14 2008 02:19pm
pat a mat
jinak tady simpsni
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 14 2008 03:37pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 14 2008, 07:49pm)
není tam bleach ale vote dostal naruto
simpsnovi mam taky rád a od stejných tvůrů je i futurama ta je taky pěkná :-)
sice jsem viděl jen pár dílů ale až si seženu kodeky atd tak to shlídnu

ale většina co tam je psaná jsou fenomény



no fůj tobě taky neříkam že si česká sračka


na utube je snad vsechno,uz sem to shlidnul asi do 190 tyho dilu...ale skoro vse je v japonstine s anglickyma titulkama,ale to me nedelalo probelm..neco je v nemcine,,.to je prob uz^^
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2008 04:16pm
Quote (trivis @ Thu, 14 Aug 2008, 23:37)
na utube je snad vsechno,uz sem to shlidnul asi do 190 tyho dilu...ale skoro vse je v japonstine s anglickyma titulkama,ale to me nedelalo probelm..neco je v nemcine,,.to je prob uz^^


pozeraj to z nejakej real stranky alebo to mozes rovno stahovat / datteebayo.com /
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 14 2008 05:02pm
Quote (Lua @ Thu, 14 Aug 2008, 21:49)
není tam bleach ale vote dostal naruto
simpsnovi mam taky rád a od stejných tvůrů je i futurama ta je taky pěkná :-)
sice jsem viděl jen pár dílů ale až si seženu kodeky atd tak to shlídnu

ale většina co tam je psaná jsou fenomény



  no fůj tobě taky neříkam že si česká sračka


LOL LUO TVOJE POSTY...
RIKAM SNAD TOBE ZE JSI SRACKA?
nebo jsi snad naruto ? o_O
edit nipiku.. n/c

This post was edited by Karbec on Aug 14 2008 05:02pm
Member
Posts: 5,211
Joined: Oct 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 14 2008 05:09pm
Mestecko South Park... jinak Simpsonovi xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll