není tam bleach ale vote dostal naruto
simpsnovi mam taky rád a od stejných tvůrů je i futurama ta je taky pěkná :-)
sice jsem viděl jen pár dílů ale až si seženu kodeky atd tak to shlídnu
ale většina co tam je psaná jsou fenomény
Quote (Karbec @ Thu, Aug 14 2008, 11:31am)
naruto taka japonska sracka..
tom a jerry FTW
no fůj tobě taky neříkam že si česká sračka
This post was edited by Lua on Aug 14 2008 01:51pm