d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hooligans > Videa/debata Onich/ Nazory
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 11 2008 08:26am
Takze k runnerovi mame mezi sebou i par co dela ultimata... ( jmenovat ti je ale urcite nebudu )

Trivis lidi o me vedi ze jsem rasista preci jen to mam daný jak vychovou tak životníma zkušenostma. To co sem mu napsal byhc mu napsal i kdyby rikal ze je afak a nesnasi nacky tak bych mu napsal az jich trefi 20 tak at neco teprve potom rika. Nj ty ses polda biggrin.gif a co kdybych ti rekl ze zanas chodej i vojaci z povolani ? biggrin.gif policajta tam snad nemame myslim....

proste hools je o odvaze otom si dokazat stoupnout proti přesile třeba bitky 12 vs30 nebo 60vs 100 a umět tomu čelit neutect

podle me jeto o Odvaze a o kamaradech... do bitky nejdes s lidma kterejm neveris...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 11 2008 08:29am
Quote (Jameess @ Mon, Aug 11 2008, 03:26pm)
Takze k runnerovi mame mezi sebou i par co dela ultimata... ( jmenovat ti je ale urcite nebudu )

Trivis lidi o me vedi ze jsem rasista  preci jen to mam daný jak vychovou tak životníma zkušenostma. To co sem mu napsal byhc mu napsal i kdyby rikal ze je afak a nesnasi nacky tak bych mu napsal az jich trefi 20 tak at neco teprve potom rika. Nj ty ses polda biggrin.gif a co kdybych ti rekl ze zanas chodej i vojaci z povolani ? biggrin.gif  policajta tam snad nemame myslim....

proste hools je o odvaze otom si dokazat stoupnout proti přesile třeba bitky 12 vs30 nebo 60vs 100 a umět tomu čelit neutect

podle me jeto o Odvaze a o kamaradech... do bitky nejdes s lidma kterejm neveris...


Ja jsem taky rasista Jamesi biggrin.gif ale jen na cigany wink.gif černoši jsou v klidu tongue.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 11 2008 08:31am
vojaci z povolani....to je uplne neco jinyho nez policie,oni nedohlizi na dodrzovani zakona jako takovyho ,jen dodrzujou intreni rady atp...dobre chapu ze tam policjaty nemate,ale josu i takovy ofc,par jich i znam,ale takovy nemaj u pcr co delat....
a k tomu ze dokazes celit prevaze....ja dobre znam tu ideoligii ..ale hrat si nekde na bererkra a buhvi co rikat si ze se dostanes do valhally a podobne...fakt super nazor ti povim..
ale chapu to..mas jiny zivotni nazory a postoje / ideologii.pro me je odvaha neco jinyho...nez to co dleate vy... sry
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2008 10:50am
Jamesi jak jsi psal ze nekoho mlatis na zemi a pak na tebe skoci dalsi 3.. jak to tam jako probiha.. kdy te prestanou mlatit? Uz jsi zazil ze takhle nekdo umrel nebo se to nestava? Mozna blba otazka ale zajima me to..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 11 2008 11:02am
Quote (fifky-OVA @ Mon, 11 Aug 2008, 17:50)
Jamesi jak jsi psal ze nekoho mlatis na zemi a pak na tebe skoci  dalsi 3.. jak to tam jako probiha.. kdy te prestanou mlatit? Uz jsi zazil ze takhle nekdo umrel nebo se to nestava? Mozna blba otazka ale zajima me to..


tam nejde o to někoho zabít, tam jde o to se poprat... když se chceš ty poprat, tak toho druhého přece neukopeš k smrti smile.gif

bejvávalo když poláci (Katowice hlavně) došli na baník se sekerama a nevím čím, ale to je dááávno
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2008 11:04am
Quote (st3pix @ Mon, Aug 11 2008, 05:02pm)
tam nejde o to někoho zabít, tam jde o to se poprat...  když se chceš ty poprat, tak toho druhého přece neukopeš k smrti smile.gif

bejvávalo když poláci (Katowice hlavně) došli na baník se sekerama a nevím čím, ale to je dááávno


j tak tj mi jasne ale prece jenom se muze stat ze do nekoho budes na zemi valit jak hlupy a nakonec ho mozna zabijes
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Aug 11 2008 11:06am
Quote (st3pix @ Mon, 11 Aug 2008, 18:02)
tam nejde o to někoho zabít, tam jde o to se poprat... když se chceš ty poprat, tak toho druhého přece neukopeš k smrti smile.gif

bejvávalo když poláci (Katowice hlavně) došli na baník se sekerama a nevím čím, ale to je dááávno


me by zajimalo, kdyz nekdo uz lezi a rika, ze se vzdava tak do neho taky prestanou kopat nebo ze by naopak, ze do neho zacnou kopat vic a o tom si vypravet v hospode? ~~
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2008 11:11am
Quote (undead_lord @ Mon, 11 Aug 2008, 19:06)
me by zajimalo, kdyz nekdo uz lezi a rika, ze se vzdava tak do neho taky prestanou kopat nebo ze by naopak, ze do neho zacnou kopat vic a o tom si vypravet v hospode? ~~


imho tam nechodia uplny blazni, takze prestanu. ale predsa len, ked je niekto v berserku tak si mozno udrie aj do zraneneho ;p
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 11 2008 11:35am
jsou to vsichni vymasteny mozky
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2008 11:37am
Quote (hero_cz @ Mon, 11 Aug 2008, 19:35)
jsou to vsichni vymasteny mozky


imo lepsie ako keby mlatili nahodnych ludi na ulici
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll