Takze k runnerovi mame mezi sebou i par co dela ultimata... ( jmenovat ti je ale urcite nebudu )
Trivis lidi o me vedi ze jsem rasista preci jen to mam daný jak vychovou tak životníma zkušenostma. To co sem mu napsal byhc mu napsal i kdyby rikal ze je afak a nesnasi nacky tak bych mu napsal az jich trefi 20 tak at neco teprve potom rika. Nj ty ses polda

a co kdybych ti rekl ze zanas chodej i vojaci z povolani ?

policajta tam snad nemame myslim....
proste hools je o odvaze otom si dokazat stoupnout proti přesile třeba bitky 12 vs30 nebo 60vs 100 a umět tomu čelit neutect
podle me jeto o Odvaze a o kamaradech... do bitky nejdes s lidma kterejm neveris...