d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hcl Hell Brs > Read Inside
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 18 2008 04:18pm
Quote (undead_lord @ Fri, 18 Jul 2008, 19:21)
Spam team:

wourly
log_in
nipik
undead_lord
karbec


Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 19 2008 01:37am
Quote (Sentinel4 @ Fri, 18 Jul 2008, 21:08)
LOOOOOOOOOOL


pvp na dia pozaduje daleko vice umeni, nez na la, nebo wow.
mluvis uplne nesmysly.


Ani bych nerekl. V dia je pvp o vic o vecech nez o skillu u wow je to naopak je to o skillu totiz imo.

Quote (Lua @ Fri, 18 Jul 2008, 16:05)
je to pravda oni si tu vesele spammuji a ty je furt okřikuješ a urážíš ikdyž očividně to nemá smysl ale i tak si jedeš svých +1
rozhodně se mezi ně řadíš když ( když všichni budou zkákat z okna budeš taky?) existuje tu něco jako PM a report post ja říkám pravdivě jen co vidím
a nebudu lezt někomu do zadku kdo má víc jak 10k fgs až budeš mít přez 100 tak se ozvy...

Edit: a tímto kapitolu uzavírám řekl sem svůj názor a vy si tu vesele spammujte dál


pises nesmysly v jejich spam topicach vubec nespamtuju a nepostuju narozdil od jinych tos trochu prestrelil.Btw dik za info ze tu existuje pm a report button pze diky tomu taky byly ty spam topicy closed ... nic nevis takze svoji osobni nenavist vuci me si vybij jinde.

This post was edited by EGY on Jul 19 2008 01:38am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 19 2008 01:40am
Quote (undead_lord @ Fri, 18 Jul 2008, 19:21)
Spam team:

wourly
log_in
nipik
KRABEC+PHU



l3p noob

Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jul 19 2008 01:40am
Takze moje vyjadreni, Chtel jsem nabidnout ciste safe hell hc brs protoze vim zdob kdy jsem zacinal a neznal sem moc lidi ze dostat se na priv brs je nadlidsky ukol, ze tamhle leri jezdi s botem, atd je jedno... tez sem jezdil kdyz sem mel pristup. ALe takovydle spamovani co ste tady predvedli je fakt uzasny... spamujte si nekde jinde a ne v mym dopicku. Nevim ale pokud si myslite ze ste vtipny nebo nejak trefny tak se mýlíte. A wourly tvuj ze bys byl pk omg jak mile se mi pripojist na brs nebo pozadas na chatu o help dostavas tppk, a je mi jedno ze sem rikal ze cechy zabijet nebudu takovy nuly jako ty fakt miluju!

Takze konec kdo bude se chtit pridat tak staci PM nemusi tu spamovat jak nejakej blbecek.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jul 19 2008 01:42am
Please close this topic. thx
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll