Quote (Sentinel4 @ Fri, 18 Jul 2008, 21:08)
LOOOOOOOOOOL
pvp na dia pozaduje daleko vice umeni, nez na la, nebo wow.
mluvis uplne nesmysly.
Ani bych nerekl. V dia je pvp o vic o vecech nez o skillu u wow je to naopak je to o skillu totiz imo.
Quote (Lua @ Fri, 18 Jul 2008, 16:05)
je to pravda oni si tu vesele spammuji a ty je furt okřikuješ a urážíš ikdyž očividně to nemá smysl ale i tak si jedeš svých +1
rozhodně se mezi ně řadíš když ( když všichni budou zkákat z okna budeš taky?) existuje tu něco jako PM a report post ja říkám pravdivě jen co vidím
a nebudu lezt někomu do zadku kdo má víc jak 10k fgs až budeš mít přez 100 tak se ozvy...
Edit: a tímto kapitolu uzavírám řekl sem svůj názor a vy si tu vesele spammujte dál
pises nesmysly v jejich spam topicach vubec nespamtuju a nepostuju narozdil od jinych tos trochu prestrelil.Btw dik za info ze tu existuje pm a report button pze diky tomu taky byly ty spam topicy closed ... nic nevis takze svoji osobni nenavist vuci me si vybij jinde.
This post was edited by EGY on Jul 19 2008 01:38am