Quote (palec @ Sun, Jul 6 2008, 05:59pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 6 Jul 2008, 14:01)
kde
jsem rekl, ze nemam rad opice? jestli Ti testoviny pripominaji Boba tak
je to dostatecny dukaz, ze vyse tveho Iq je srovnatelna s cislem tveho
warnu.
musis ale uznat viky že to o těch opicích bylo myšleno pohrdavě

to ja spise pohrdam timhle moulou...