d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gz Speed > Trade Moderator
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 4 2008 02:31pm
gratz
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 4 2008 02:45pm
me by teda spis zajimalo co je to za system dat kerym zaznamenava ty milestony ^^

but teda ma psat 3. 7. 2008 a nebo 2008-07-03


ale jako 07.03. 2008 je totalni paskvil
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 4 2008 02:47pm
gratulace

wourly tvoje kočka mění barvu očí jo ohmy.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 4 2008 02:58pm
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 4 Jul 2008, 22:45)
me by teda spis zajimalo co je to za system dat kerym zaznamenava ty milestony ^^

but teda ma psat 3. 7. 2008 a nebo 2008-07-03


ale jako 07.03. 2008 je totalni paskvil


ani ne je to vlastne July 3rd 2008
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 4 2008 04:05pm
Quote (EGY @ Fri, 4 Jul 2008, 22:58)
ani ne je to vlastne July 3rd 2008


no dyt rikam ze je to paskvil, tohle by mozna i rict slo (i kdyz s jistotou jenom bez toho roku) ale tohle je hybrid mezi tema 2 typy zapisovani dat a kazdej normalni clovek (kdyz by nevedel ze to proste jenom napsal obracene) by to bral jako 7th march 2008

takovejhle system datovani proste neexistuje biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 4 2008 04:09pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 5 Jul 2008, 00:05)
no dyt rikam ze je to paskvil, tohle by mozna i rict slo (i kdyz s jistotou jenom bez toho roku) ale tohle je hybrid mezi tema 2 typy zapisovani dat a kazdej normalni clovek (kdyz by nevedel ze to proste jenom napsal obracene) by to bral jako 7th march 2008

takovejhle system datovani proste neexistuje biggrin.gif


Neexistuje ... mno hlavne ze ho v usa bezne pouzivaji vid...
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 4 2008 06:25pm
Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 00:09)
Neexistuje ... mno hlavne ze ho v usa bezne pouzivaji vid...


YYYY-MM-DD nebo DD-MM-YYYY se pouziva


MM-DD-YYYY je picovina kera se pouziva mozna jenom nekde u vas


to je tak strasne velka picovina jak kdybys napsal 56:14:24 a myslel si tim 14 hod 56 min a 24 sec... omfg
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 4 2008 11:04pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 5 Jul 2008, 02:25)
YYYY-MM-DD nebo DD-MM-YYYY se pouziva


MM-DD-YYYY je picovina kera se pouziva mozna jenom nekde u vas


to je tak strasne velka picovina jak kdybys napsal 56:14:24 a myslel si tim 14 hod 56 min a 24 sec... omfg


OMFG. Ty asi nejses moc chapavej vid ... koukni na svuj join date ...Joined: Nov 25 2006. mesic pak den a pak rok. savvy ??
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 4 2008 11:27pm
Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 07:04)
OMFG. Ty asi nejses moc chapavej vid ... koukni na svuj join date ...Joined: Nov 25 2006. mesic pak den a pak rok. savvy ??


Ale zas u kazdeho postu je datum ve formatu DD MM YYYY wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 4 2008 11:29pm
Quote (CarodeJ @ Sat, 5 Jul 2008, 07:27)
Ale zas u kazdeho postu je datum ve formatu DD MM YYYY wink.gif


a co jako ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Closed New Topic New Poll