Quote (EGY @ Sat, 5 Jul 2008, 00:09)
Neexistuje ... mno hlavne ze ho v usa bezne pouzivaji vid...
YYYY-MM-DD nebo DD-MM-YYYY se pouziva
MM-DD-YYYY je picovina kera se pouziva mozna jenom nekde u vas
to je tak strasne velka picovina jak kdybys napsal 56:14:24 a myslel si tim 14 hod 56 min a 24 sec... omfg