d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ~__ Potrebuju Radu Ohledne Smiteru!!! __~ > Jaky Sou Na Ladderu Exilky?
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Jul 3 2008 10:56am
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 17:55)
Nejlepší pro spirit je ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

Nejlepší pro Exile je imho takz ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

i když některý lamy preferují vortex kvůli defense (což je pičovina páč rozdíl mezi 30k a 35k def (porovnaný ST a vortex) je skoro nulovej).


Co se dmg na štítech týče, buďto smiter používá grief ( a pak je jedno, jestli je štít s 1-90 dmg nebo 45-46 dmg, páč ve výsledku je to 401-490 nebo 445-446), nebo používá zbraň s co nejvíc crushing blow a tam je taky jedno, kolik to dělá, páč tam jde o ten cb a ne o čistý dmg.



cry plx okp
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 3 2008 10:59am
Quote (undead_lord @ Thu, 3 Jul 2008, 17:56)
cry plx okp


U MAD?
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 3 2008 11:06am
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 18:55)
Nejlepší pro spirit je ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

Nejlepší pro Exile je imho takz ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

i když některý lamy preferují vortex kvůli defense (což je pičovina páč rozdíl mezi 30k a 35k def (porovnaný ST a vortex) je skoro nulovej).


Co se dmg na štítech týče, buďto smiter používá grief ( a pak je jedno, jestli je štít s 1-90 dmg nebo 45-46 dmg, páč ve výsledku je to 401-490 nebo 445-446), nebo používá zbraň s co nejvíc crushing blow a tam je taky jedno, kolik to dělá, páč tam jde o ten cb a ne o čistý dmg.


Tohle neni uplne presny, zalezi dost na buildu, uprimne vetsina smiteru ma stejne 17x str na CoA, takze str req neni potreba resit.. pak rozhoduje jestli je to noob pvp a nebo pvm (tzn grief pb) a nebo jestli pvp s ba grief, ale hlavne rozhoduje jestli preferuje def nebo life.

a pocital sem:

lvl 90 barb, 25k ar utoci na smitera lvl 90 30k def (st) nebo tech 35k def (vortex)

v pripade st sance na hit od barba: 45,5%

v pripade vortex sance na hit od barba: 41,7%

tzn rodil mezi mezi vortexem icon_pointr.gif st tady znamena 9,1% narust sance na hit, coz uz malo neni smile.gif

This post was edited by DJVibrejtr on Jul 3 2008 11:10am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 3 2008 11:38am
SORRY ALE NESNASIM DJJJJJJJJJJJJJJJJJJ >:O
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 3 2008 11:39am
Jo smiter hmm to je dobrej kamarad biggrin.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Jul 3 2008 11:58am
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 18:06)
Tohle neni uplne presny, zalezi dost na buildu, uprimne vetsina smiteru ma stejne 17x str na CoA, takze str req neni potreba resit.. pak rozhoduje jestli je to noob pvp a nebo pvm (tzn grief pb) a nebo jestli pvp s ba grief, ale hlavne rozhoduje jestli preferuje def nebo life.

a pocital sem:

lvl 90 barb, 25k ar utoci na smitera lvl 90 30k def (st) nebo tech 35k def (vortex)

v pripade st sance na hit od barba: 45,5%

v pripade vortex sance na hit od barba: 41,7%

tzn rodil mezi mezi vortexem icon_pointr.gif st tady znamena 9,1% narust sance na hit, coz uz malo neni smile.gif


jj a presne proto 99% lidi dava prednost ST smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 3 2008 11:59am
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 18:06)
Tohle neni uplne presny, zalezi dost na buildu, uprimne vetsina smiteru ma stejne 17x str na CoA, takze str req neni potreba resit.. pak rozhoduje jestli je to noob pvp a nebo pvm (tzn grief pb) a nebo jestli pvp s ba grief, ale hlavne rozhoduje jestli preferuje def nebo life.

a pocital sem:

lvl 90 barb, 25k ar utoci na smitera lvl 90 30k def (st) nebo tech 35k def (vortex)

v pripade st sance na hit od barba: 45,5%

v pripade vortex sance na hit od barba: 41,7%

tzn rodil mezi mezi vortexem > st tady znamena 9,1% narust sance na hit, coz uz malo neni smile.gif


Baba může mít mnohem víc AR než 25k, čímž se ty rozdíly mezi st a vortexem spíše zmenší, než zvětší.
Se ST potřebuješ méně bodů v dex = více bodů ve vita. A řeknu ti, že bych měl radši o +-200 life víc a mít tak výhodu na 95% duelů, než mít o 5k víc def, což se mi vyplatí POUZE a JENOM proti bvx (do jisté míry proti fury dudu a ww sin, ale ti nejsou tak obvyklí).
Btw, chtěl bych vidět tvojeho PRO PVP SMITERA s giref BA proti babovi s doomem. Autowin pro babu. Ne všechny buildy jedou coa a ti, co nejedou, mají dalších +xx bodíků do vitality oproti vortexu.

Vortex bych bral jedině na anti-baba smitera, který by potřeboval tu dex tak jak tak na phase blade (čili je jedno, že má vortex menší ctb)
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 3 2008 12:15pm
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 19:59)
Baba může mít mnohem víc AR než 25k, čímž se ty rozdíly mezi st a vortexem spíše zmenší, než zvětší.
Se ST potřebuješ méně bodů v dex = více bodů ve vita. A řeknu ti, že bych měl radši o +-200 life víc a mít tak výhodu na 95% duelů, než mít o 5k víc def, což se mi vyplatí POUZE a JENOM proti bvx (do jisté míry proti fury dudu a ww sin, ale ti nejsou tak obvyklí).
Btw, chtěl bych vidět tvojeho PRO PVP SMITERA s giref BA proti babovi s doomem. Autowin pro babu. Ne všechny buildy jedou coa a ti, co nejedou, mají dalších +xx bodíků do vitality oproti vortexu.

Vortex bych bral jedině na anti-baba smitera, který by potřeboval tu dex tak jak tak na phase blade (čili je jedno, že má vortex menší ctb)


ja nevim ja osobne na pvp smitovi nesnasim grief pb, ono se hodne moc projevi jestli mas zbran s range 2 nebo 3, kdyz da baba ww a ma dosah 3 a ty mas pb, tak za tim klido muzes bezet jak chces a ani jednou ho nezasahnes a on na tebe bude utocit celou dobu

jinak i kdyby mel ar 35k, tak je furt rozdil v sanci na hit 50% a 53,8%, tzn stale 7,6% narust coz imo zrovna tak neni malo smile.gif


a jinak no offence sorry ze sem rekl ze oboji ma svy prednosti a zalezi to na buildu...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 3 2008 12:19pm
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 19:15)
ja nevim ja osobne na pvp smitovi nesnasim grief pb, ono se hodne moc projevi jestli mas zbran s range 2 nebo 3, kdyz da baba ww a ma dosah 3 a ty mas pb, tak za tim klido muzes bezet jak chces a ani jednou ho nezasahnes a on na tebe bude utocit celou dobu

jinak i kdyby mel ar 35k, tak je furt rozdil v sanci na hit 50% a 53,8%, tzn stale 7,6% narust coz imo zrovna tak neni malo smile.gif


a jinak no offence sorry ze sem rekl ze oboji ma svy prednosti a zalezi to na buildu...



jak jsem psal výš, zkus si smitera s BA proti čemukoli s holyfreeze a zapláčeš kámo smile.gif

btw, proti babovi samozřejmě nebězíš, ale CHODÍŠ a hlavně telíš před babu (neboli ve směru kam se točí). BA se používá jen proti charům kde nehrozí holy freeze (všecko krom baba a smiterů)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 3 2008 12:21pm
Quote (st3pix @ Thu, 3 Jul 2008, 20:19)
jak jsem psal výš, zkus si smitera s BA proti čemukoli s holyfreeze a zapláčeš kámo smile.gif

btw, proti babovi samozřejmě nebězíš, ale CHODÍŠ a hlavně telíš před babu (neboli ve směru kam se točí). BA se používá jen proti charům kde nehrozí holy freeze (všecko krom baba  a smiterů)


omg baba s doomem.. co to ma bejt?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll