Quote (fifky-OVA @ Sat, 28 Jun 2008, 14:14)
http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/g/GodOfWar2/recenze/gow05.jpg
jak to muzes srovnavat s nakou divnou 3D hrou, kde jde tocit jakkoliv kamera, tj muezs se na hrdinu koukat zepredu zezadu shora zespoda atd ....
ja takovyhle hry nemam rad prave kvuli orientaci - prijde mi to strasne neprehledny na orientaci kde jsem , kdyz jde tocit libovolne s kamerou, a proto takovy hry zasadne nehraju (at uz je to wow, lineage, nebo posledne co jsem zkousel LOTR online....)
jak je videt z gameplay videa D3, tak vse vidis furt z vrchu a kameru muzes jen priblizovat a oddalovat, rozhodne ne vsak s ni tocit, takze naprosto idealni! A to je to, proc Diablo > All .... grafika muze byt uchvatna i bez toho zkurvenyho FULL 3D jak to maji ty novy hry vsechyn skoro ....