d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Diablo Iii > Hehe A Kdo Neveril..
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2008 06:29am
Quote (FF-speed @ Sat, 28 Jun 2008, 13:27)
Pokaždé když vydali hru tak z ní byl hit.
Myslím že už vědí moc dobře co dělají a i kdyby tam nebyla enigma tak to bude něco smile.gif


tak tak

smrt enigme
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 28 2008 06:32am
Quote (FF-speed @ Sat, 28 Jun 2008, 13:27)
Pokaždé když vydali hru tak z ní byl hit.
Myslím že už vědí moc dobře co dělají a i kdyby tam nebyla enigma tak to bude něco smile.gif


pravda ja myslim ze tam eni nebude mno uvidi se .. ani by mi to nevadilo kdyby tam nebyla eni dej vypada zajimave
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2008 06:56am
grr ja uz cu videt ty ostatni classy sad.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jun 28 2008 06:59am
Witch doctor nahradi necra?Summony,jedy apod...(Zombie wall=Bone wall) kdyz bude jen 5 classu?:-)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2008 07:07am
kukam na to in game video z otvorenymi ustami ohmy.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2008 07:08am
Quote (otko @ Sat, Jun 28 2008, 01:07pm)
kukam na to in game video z otvorenymi ustami ohmy.gif


s tim babou to vypada uplne jak god of war.. nemuzu si pomoct kua tak sry mno..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2008 07:12am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 28 Jun 2008, 14:08)
s tim babou to vypada uplne jak god of war.. nemuzu si pomoct kua tak sry mno..


nevim co je god of war ale toto vypada celkom slusne
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 28 2008 07:14am
Quote (otko @ Sat, Jun 28 2008, 01:12pm)
nevim co je god of war ale toto vypada celkom slusne


Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 28 2008 07:46am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 28 Jun 2008, 14:14)
http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/g/GodOfWar2/recenze/gow05.jpg


jak to muzes srovnavat s nakou divnou 3D hrou, kde jde tocit jakkoliv kamera, tj muezs se na hrdinu koukat zepredu zezadu shora zespoda atd ....

ja takovyhle hry nemam rad prave kvuli orientaci - prijde mi to strasne neprehledny na orientaci kde jsem , kdyz jde tocit libovolne s kamerou, a proto takovy hry zasadne nehraju (at uz je to wow, lineage, nebo posledne co jsem zkousel LOTR online....)

jak je videt z gameplay videa D3, tak vse vidis furt z vrchu a kameru muzes jen priblizovat a oddalovat, rozhodne ne vsak s ni tocit, takze naprosto idealni! A to je to, proc Diablo > All .... grafika muze byt uchvatna i bez toho zkurvenyho FULL 3D jak to maji ty novy hry vsechyn skoro ....
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 28 2008 07:53am
Quote (Enormous @ Sat, Jun 28 2008, 02:46pm)
jak to muzes srovnavat s nakou divnou 3D hrou, kde jde tocit jakkoliv kamera, tj muezs se na hrdinu koukat zepredu zezadu shora zespoda atd ....

ja takovyhle hry nemam rad prave kvuli orientaci - prijde mi to strasne neprehledny na orientaci kde jsem , kdyz jde tocit libovolne s kamerou, a proto takovy hry zasadne nehraju (at uz je to wow, lineage, nebo posledne co jsem zkousel LOTR online....)

jak je videt z gameplay videa D3, tak vse vidis furt z vrchu a kameru muzes jen priblizovat a oddalovat, rozhodne ne vsak s ni tocit, takze naprosto idealni! A to je to, proc Diablo > All .... grafika muze byt uchvatna i bez toho zkurvenyho FULL 3D jak to maji ty novy hry vsechyn skoro ....


nikto ta nenuti tocit s kamerou, nastavis si jeden pohlad a hras tak celu hru
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll