Quote (hero_cz @ Tue, Jun 24 2008, 11:25am)
jezisi ja mel z chemie 2 its soeasy ...
znas aspon predpony? ný natý itý ičitý ový istý ičelý

))
ze si to este po tech par let pamatuji^^ chemie ma desne bavila hlavne v laboratori si hrat s s ruznyma latkama hlavne kyseliny atd^^
vis co to znamena H2SO4?

Hero ještě ečný

ný , natý , itý , ičitý , ečný , ový , istý , ičelý bah.