d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Propadl Sem > :(
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 23 2008 12:53am
kurva, jdu si zas vsadit biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 24 2008 03:29am
Quote (Nipik @ Fri, Jun 20 2008, 08:36pm)
smile.gif sem zalud no  sad.gif


GOSU ACORN
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 24 2008 04:10am
taky jsem propadl sad.gif
ale ve skole z chemie :/
o prazdkach delam opravku..
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 24 2008 04:21am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 24 2008, 10:10am)
taky jsem propadl sad.gif
ale ve skole z chemie :/
o prazdkach delam opravku..


to das kamo wink.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 04:25am
Quote (Karbec @ Tue, 24 Jun 2008, 11:10)
taky jsem propadl sad.gif
ale ve skole z chemie :/
o prazdkach delam opravku..


jezisi ja mel z chemie 2 its soeasy ...
znas aspon predpony? ný natý itý ičitý ový istý ičelý smile.gif))

ze si to este po tech par let pamatuji^^ chemie ma desne bavila hlavne v laboratori si hrat s s ruznyma latkama hlavne kyseliny atd^^
vis co to znamena H2SO4?biggrin.gif

This post was edited by hero_cz on Jun 24 2008 04:26am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 24 2008 04:27am
Quote (hero_cz @ Tue, 24 Jun 2008, 12:25)
jezisi ja mel z chemie 2 its soeasy ...
znas aspon predpony? ný natý itý ičitý ový istý ičelý smile.gif))

ze si to este po tech par let pamatuji^^ chemie ma desne bavila hlavne v laboratori si hrat s s ruznyma latkama hlavne kyseliny atd^^


kdyz my mame desne BLBOU.. jako opravdu ona je uplne blba.. ucitelka..
takze celkou hodinu sedime a ona povida.. tak jsem na to sral wink.gif
a chemie me nebavi..
tetrachlormetan wtf? huh.gif ohmy.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 04:29am
Quote (Karbec @ Tue, 24 Jun 2008, 11:27)
kdyz my mame desne BLBOU.. jako opravdu ona je uplne blba.. ucitelka..
takze celkou hodinu sedime a ona povida.. tak jsem na to sral wink.gif
a chemie me nebavi..
tetrachlormetan wtf? huh.gif ohmy.gif


kdyztak pm EGY tj nas chemik te muze zaucit !
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 24 2008 04:29am
Quote (hero_cz @ Tue, Jun 24 2008, 10:25am)
jezisi ja mel z chemie 2 its soeasy ...
znas aspon predpony? ný natý itý ičitý ový istý ičelý smile.gif))

ze si to este po tech par let pamatuji^^ chemie ma desne bavila hlavne v laboratori si hrat s s ruznyma latkama hlavne kyseliny atd^^
vis co to znamena H2SO4?biggrin.gif


kyselina sírová btw ...
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 04:35am
Quote (vanys @ Tue, 24 Jun 2008, 11:29)
kyselina sírová btw ...


ano mas jednicku
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 24 2008 04:42am
Quote (hero_cz @ Tue, Jun 24 2008, 11:25am)
jezisi ja mel z chemie 2 its soeasy ...
znas aspon predpony? ný natý itý ičitý ový istý ičelý smile.gif))

ze si to este po tech par let pamatuji^^ chemie ma desne bavila hlavne v laboratori si hrat s s ruznyma latkama hlavne kyseliny atd^^
vis co to znamena H2SO4?biggrin.gif


Hero ještě ečný wink.gif ný , natý , itý , ičitý , ečný , ový , istý , ičelý bah.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll