d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zachrante Ceske A Slovenske Forum > nenechte jej umrit
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 3 2006 08:42am
Ono na druhou stranu nez psat hovadiny tak radeji at tu neni 100 posts per day na foru.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 3 2006 08:47am
Quote (Sobcz @ Sun, 3 Sep 2006, 15:56)
mam zas zacit spammovat ? biggrin.gif


radsi ne, ted tu na to mame runnera
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Sep 3 2006 08:55am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 3 2006, 01:56pm)
mam zas zacit spammovat ? biggrin.gif


si mekky wink.gif xD tak divej tady je tak ticho nikdo tu neni dia mi nejede icq je posrane a s nekym se bavit o necem musim wink.gif tak tady je vhodne misto wink.gif a porad si psat anglicky jak kkt to mne neba ~ na msn nemam zadneho cecha a kamose jako kut reap atd wink.gif

This post was edited by exe.NoMore on Sep 3 2006 08:56am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2006 09:03am
Ehm..no vidim ze se aspon jeden topic chytnul tongue.gif
a sobe ty nespamuj at nesmyjes svoji pracne budovanou ''seriozni'' image biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 3 2006 01:58pm
Quote (exe.NoMore @ Sun, 3 Sep 2006, 16:55)
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 3 2006, 01:56pm)
mam zas zacit spammovat ? biggrin.gif


si mekky wink.gif xD tak divej tady je tak ticho nikdo tu neni dia mi nejede icq je posrane a s nekym se bavit o necem musim wink.gif tak tady je vhodne misto wink.gif a porad si psat anglicky jak kkt to mne neba ~ na msn nemam zadneho cecha a kamose jako kut reap atd wink.gif

hele tak ti poradim jednu dobrou zabavu - spravovat svuj komp a software = spravit ICQ, Dia apod wink.gif
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Sep 3 2006 02:08pm
Quote (MrReaper @ Sun, Sep 3 2006, 07:58pm)
Quote (exe.NoMore @ Sun, 3 Sep 2006, 16:55)
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 3 2006, 01:56pm)
mam zas zacit spammovat ? biggrin.gif


si mekky wink.gif xD tak divej tady je tak ticho nikdo tu neni dia mi nejede icq je posrane a s nekym se bavit o necem musim wink.gif tak tady je vhodne misto wink.gif a porad si psat anglicky jak kkt to mne neba ~ na msn nemam zadneho cecha a kamose jako kut reap atd wink.gif

hele tak ti poradim jednu dobrou zabavu - spravovat svuj komp a software = spravit ICQ, Dia apod wink.gif


tak rekni jak pm me a jed wink.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 3 2006 02:11pm
Inak,tu nekonecnu rozpravku som sa uz pokusil ozivit,ale hovno ztoho...tak co uz...

Presnejsie tuna...

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3422273&f=264



Btw,co sa stane ked kliknem na to "report post" button...Bo prave som to skoro urobil miesto edit,tak som radsej rychlo vypol mozzilu,necem si sam dat 10% warn biggrin.gif ...

This post was edited by doobik on Sep 3 2006 02:13pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 3 2006 02:53pm
Quote (doobik @ Sun, 3 Sep 2006, 22:11)
Inak,tu nekonecnu rozpravku som sa uz pokusil ozivit,ale hovno ztoho...tak co uz...

Presnejsie tuna...

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3422273&f=264



Btw,co sa stane ked kliknem na to "report post" button...Bo prave som to skoro urobil miesto edit,tak som radsej rychlo vypol mozzilu,necem si sam dat 10% warn biggrin.gif ...

lol klidek Dubaku, je tam jeste jeden mezikrork kde urcujes proc ho reportujes (early bump, spam etc.) takze v klidu klidne se preklikni wink.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Sep 6 2006 01:37am
Upøímnì se pøiznávám, že se sem málokdy dostanu, protože nedostatek èasu je mé vìèné prokletí, ale rozhodnì
bych byl nerad, kdyby tohle fórum zaniklo. Sám se budu snažit nìco inteligentního vymyslet :-D.

(Mám jeden malý nápad, který jsem chtìl vždy vyzkoušet. I když není dvakrát originální, myslím si, že by mohl
být i zábavný. Zatím jsem se jím zabýval jen okrajovì, zkusím to trochu rozvinout a dát to sem...)
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Sep 6 2006 02:16am
Quote (Mike de Sade @ Wed, Sep 6 2006, 07:37am)
Upøímnì se pøiznávám, že se sem málokdy dostanu, protože nedostatek èasu je mé vìèné prokletí, ale rozhodnì
bych byl nerad, kdyby tohle fórum zaniklo. Sám se budu snažit nìco inteligentního vymyslet :-D.

(Mám jeden malý nápad, který jsem chtìl vždy vyzkoušet. I když není dvakrát originální, myslím si, že by mohl
být i zábavný. Zatím jsem se jím zabýval jen okrajovì, zkusím to trochu rozvinout a dát to sem...)


pokud budou Lua a sob hrat forum nezanikne smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll