d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 13 2008 02:33am
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 13 2008, 08:13am)
tak to zatahni a jdi domu smile.gif


HEHE ty srandisto... Kdyby to šlo, tak už ležím v posteli.. ale bohužel to nějak budu muset do těch šesti, než se dostanu domů, přečkat...
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jun 13 2008 02:39am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:33)
HEHE ty srandisto... Kdyby to šlo, tak už ležím v tvoji
posteli s tebou
.. ale bohužel to nějak budu muset do těch šesti, než se dostanu domů, přečkat...


Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 13 2008 03:08am
Já tě asi praštím smile.gif Žádný takový! Do postýlky jedině sama.....
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 13 2008 03:08am
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil rofl.gif

This post was edited by Radmag on Jun 13 2008 03:10am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 05:16am
Quote (Radmag @ Fri, Jun 13 2008, 09:08am)
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil rofl.gif


ted jsem chtel neco podobne napsat :-) Radku!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 13 2008 05:54am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 13:16)
ted jsem chtel neco podobne napsat :-) Radku!


ted jsem chtel neco podobneho napsat :-) Karle!
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 13 2008 05:58am
Quote (Radmag @ Fri, 13 Jun 2008, 11:08)
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil rofl.gif


rofl.gif jak to muze nekdo rict takhle pekne biggrin.gif rofl.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 06:04am
Quote (Log_in @ Fri, Jun 13 2008, 11:58am)
rofl.gif jak to muze nekdo rict takhle pekne biggrin.gif rofl.gif


no i kdyz kdyz si vzpomenu na tu fotku co postoval Radek biggrin.gif mezi tema dvema kolegynema smile.gif nebo kdo to byl smile.gif hehe
Member
Posts: 5,198
Joined: Feb 19 2007
Gold: 3.12
Jun 13 2008 06:36am
hmm gl, ja uz mam free bo ma zobrali do brna na pravo, ide tam ete ktosi z vas?smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 13 2008 06:42am
Tááák klucíííí ... Když budu mít štěstíčko, tak už jen hodinku a padla!! smile.gif Tak mi držte palce.... happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll