☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1480
Replies: 69
Track Topic
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#31
Jun 13 2008 02:33am
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 13 2008, 08:13am)
tak to zatahni a jdi domu
HEHE ty srandisto... Kdyby to šlo, tak už ležím v posteli.. ale bohužel to nějak budu muset do těch šesti, než se dostanu domů, přečkat...
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#32
Jun 13 2008 02:39am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:33)
HEHE ty srandisto... Kdyby to šlo, tak už ležím
v tvoji
posteli s tebou
.. ale bohužel to nějak budu muset do těch šesti, než se dostanu domů, přečkat...
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#33
Jun 13 2008 03:08am
Já tě asi praštím
Žádný takový! Do postýlky jedině sama.....
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#34
Jun 13 2008 03:08am
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil
This post was edited by Radmag on Jun 13 2008 03:10am
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#35
Jun 13 2008 05:16am
Quote (Radmag @ Fri, Jun 13 2008, 09:08am)
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil
ted jsem chtel neco podobne napsat :-) Radku!
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#36
Jun 13 2008 05:54am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 13:16)
ted jsem chtel neco podobne napsat :-) Radku!
ted jsem chtel neco podobneho napsat :-) Karle!
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#37
Jun 13 2008 05:58am
Quote (Radmag @ Fri, 13 Jun 2008, 11:08)
jaj hero, ty jsi ale sexualni loudil
jak to muze nekdo rict takhle pekne
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#38
Jun 13 2008 06:04am
Quote (Log_in @ Fri, Jun 13 2008, 11:58am)
jak to muze nekdo rict takhle pekne
no i kdyz kdyz si vzpomenu na tu fotku co postoval Radek
mezi tema dvema kolegynema
nebo kdo to byl
hehe
GoPlay
Member
Posts: 5,198
Joined: Feb 19 2007
Gold
:
3.12
#39
Jun 13 2008 06:36am
hmm gl, ja uz mam free bo ma zobrali do brna na pravo, ide tam ete ktosi z vas?
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#40
Jun 13 2008 06:42am
Tááák klucíííí ... Když budu mít štěstíčko, tak už jen hodinku a padla!!
Tak mi držte palce....
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact