Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 03:19pm)
tedka nevim jestli mam hrat Hcl nebo scl ...
scl

ja pak taky chci skusit hc az neco najdu a prodam

dame team ja se tesim az si po skoro roce zahraju

zacinam s fb+fo soso scl ... pak nwm pak nekoho kteryho chci naexpit treba javu nebo necra

uz sem domluvenej na nakej xp team ... s jirkou ( jika_xd , asgi mozna a to nam staci