d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja > Neco O Mne
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 01:20pm
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 10 2008 02:04pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 07:20pm)
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty


j?? ze te ani neznam .. si se tu zjevil jak mrdka po desti ....

ja jsem BLACK ... ztelesneni dobra na cz a svk foru ... muzes mi i posilat fg !!!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:26pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 21:20)
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty


abych pravdu rekl, je zajimave ze jsi me priradil k: hero_cz , sob , undead - to fakt nechapu jako..
asi jsi opravdu blbec
afk
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:30pm
Quote (Karbec @ Tue, 10 Jun 2008, 20:26)
abych pravdu rekl, je zajimave ze jsi me priradil k:  hero_cz , sob , undead - to fakt nechapu jako..
asi jsi opravdu blbec
afk


to karbec - proste mentalek ja to rikal

to white - tobe bych neposlal ani hovno od myho psa sry.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2008 02:32pm
Quote (Foxcompany @ Tue, 10 Jun 2008, 22:30)
to karbec - proste mentalek ja to rikal

to white - tobe bych neposlal ani hovno od myho psa sry.


fu
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2008 02:33pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 08:20pm)
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty


lol .. miluju nepřátele .. hlavně ty co si leštěj ptáky jarem wink.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 10 2008 02:35pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 07:20pm)
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty


UMRI ZMRDE
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 02:36pm
Quote (Sobcz @ Tue, 10 Jun 2008, 22:33)
lol .. miluju nepřátele .. hlavně ty co si leštěj ptáky jarem wink.gif


rofl biggrin.gif:D rofl.gif
sobe miluju te i kdyz te neznam.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 10 2008 02:37pm
Quote (Foxcompany @ Tue, Jun 10 2008, 07:20pm)
vitej mezi mentalama (karbec , hero_cz , sob , undead a dalsi)
asi zapadnes.
jinak ja patrim do te nejlepsi sorty


JO JEŠTĚ

V TÉ NEJLEPŠÍ SORTĚ JSI ASI SÁM! DIE NUUP
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 02:42pm
Quote (Wourly @ Tue, 10 Jun 2008, 20:37)
JO JEŠTĚ

V TÉ NEJLEPŠÍ SORTĚ JSI ASI SÁM! DIE NUUP


ukazkovy pripad toho jaka je dnesni mladez , hruba a sprosta

btw: taky vás mám rád.

This post was edited by Foxcompany on Jun 10 2008 02:43pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll