Quote (EGY @ Wed, 11 Jun 2008, 17:05)
minus jedna wow just wow pani ty ses uz naucil i odcitat jo ? ale furt umis do jedny co.
ale jako delas pokroky.
GZ
já se aspoň přiznám k tomu, že tu spamuji a nesnažím se svoje +1 skrýt za (neúspěšný) "stěr". Na mě musíš vytáhnout víc než lvl1 stěrku.
Again, -(2*1-1)