Quote (Nipik @ Mon, 9 Jun 2008, 19:33)
ale ff nemuze za to ze se tu delaji topici o nem, a jestli je to stary nebo ja nvm jakej to je jeho vec ~~ ma povinosti v praci na jsp ja nvm jako..
divej já jsem tam napsal gz (jako že mu gratuluju), ale fakt mě to až tak tolik nezajímá. Možná trošku zviditelní cz/sk komunitu, super truper. Ale stejně nobody will ever give a shit .)