d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Minimod Strikes Back > A Je To Tu..
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 9 2008 10:49am
Quote (Log_in @ Mon, 9 Jun 2008, 17:21)
vy prestavate ja zacnu


LET
ME
+1
HERE
K
TY
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 9 2008 11:24am
Quote (st3pix @ Mon, Jun 9 2008, 06:27am)
gz, ale řeknu ti, nezajímals mě předtím, nezajímáš mě ani teď.
pro mě seš pořád rand i když máš pod FG nějakej zelenej nápis.


Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 9 2008 11:38am
Quote (st3pix @ Mon, Jun 9 2008, 05:27am)
gz, ale řeknu ti, nezajímals mě předtím, nezajímáš mě ani teď.
pro mě seš pořád  rand i když máš pod FG nějakej zelenej nápis.


uz ma modrej napis zase smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 9 2008 12:15pm
Quote (st3pix @ Mon, Jun 9 2008, 07:27am)
gz, ale řeknu ti, nezajímals mě předtím, nezajímáš mě ani teď.
pro mě seš pořád rand i když máš pod FG nějakej zelenej nápis.


voco vam go? ze by zavist? FF> nez vsici co se tu do nej navazite jako sorry ale nechapu co vam udelal

This post was edited by Nipik on Jun 9 2008 12:16pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 9 2008 12:31pm
Quote (Nipik @ Mon, 9 Jun 2008, 20:15)
voco vam go? ze by zavist? FF> nez vsici co se tu do nej navazite jako sorry ale nechapu co vam udelal


co by jim mel udelat, proste je to nezajima - me to taky nak moc nezajima, stejne to uz neni starej tom..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 9 2008 12:33pm
Quote (Karbec @ Mon, Jun 9 2008, 08:31pm)
co by jim mel udelat, proste je to nezajima - me to taky nak moc nezajima, stejne to uz neni starej tom..


ale ff nemuze za to ze se tu delaji topici o nem, a jestli je to stary nebo ja nvm jakej to je jeho vec ~~ ma povinosti v praci na jsp ja nvm jako..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 9 2008 12:50pm
Quote (Nipik @ Mon, 9 Jun 2008, 19:33)
ale ff nemuze za to ze se tu delaji topici o nem, a jestli je to stary nebo ja nvm jakej to je jeho vec ~~ ma povinosti v praci na jsp ja nvm jako..


divej já jsem tam napsal gz (jako že mu gratuluju), ale fakt mě to až tak tolik nezajímá. Možná trošku zviditelní cz/sk komunitu, super truper. Ale stejně nobody will ever give a shit .)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 9 2008 12:57pm
Quote (st3pix @ Mon, Jun 9 2008, 08:50pm)
divej já jsem tam napsal gz (jako že mu gratuluju), ale fakt mě to až tak tolik nezajímá. Možná trošku zviditelní cz/sk komunitu, super truper. Ale stejně nobody will ever give a shit .)


no to je pravda no :] ale stejne by ste melimit trochu respekt on dela pro toto forum aby to tu bylo lepsi ..
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 9 2008 01:12pm
Quote (Karbec @ Mon, 9 Jun 2008, 19:31)
co by jim mel udelat, proste je to nezajima - me to taky nak moc nezajima, stejne to uz neni starej tom..


starej tom? copak jsi znal "staryho" toma? ><
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 9 2008 01:20pm
Quote (undead_lord @ Mon, 9 Jun 2008, 20:12)
starej tom? copak jsi znal "staryho" toma? ><


a ty snad jo ? LOL.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll