d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hadanka > Jojo
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 7 2008 03:20am
Quote (Shif7y @ Fri, 6 Jun 2008, 19:27)
jo ? pripomen mi to ze si nevzpominam . ja sem nekdy od tebe vedel tvy hesla ? hm ze nevim.a iqho nebudu resit  protoze to nebyl muj boj.jen  si nasel cloveka na koho to shodit


Hele ty kůrvo ještě jeden post a zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.
A vrať ty scs karbecovi nebo zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.
A nikomu už nestealuj sigy nebo zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 7 2008 03:50am
prosim nepouzivej tu modifikaci slova "kurva" kterou jsem vymyslel
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 7 2008 03:53am
Quote (Karbec @ Fri, Jun 6 2008, 02:12pm)
MOZNA BY SIS MOHL VZPOMENOUT N SCS CO JSI ME UKRADL


zabijeme ho a sníme ho!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 7 2008 07:40am
Quote (Leri @ Sat, 7 Jun 2008, 10:50)
prosim nepouzivej tu modifikaci slova "kurva" kterou jsem vymyslel


tu já slyšel na kolejích přád... i když to byla možná kúrva a ne kůrva... nevim
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 7 2008 08:04am
Quote (st3pix @ Sat, Jun 7 2008, 01:40pm)
tu já slyšel na kolejích přád... i když to byla možná kúrva a ne kůrva... nevim


na kolejich jde slyset <td> <td> <td> <td>
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 8 2008 06:04am
Quote (Wourly @ Sat, 7 Jun 2008, 11:53)
zabijeme ho a sníme ho!


fuj, nikdy je to hnusna sracka.
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 8 2008 06:38am
Quote (st3pix @ Sat, Jun 7 2008, 01:40pm)
kúrva a ne kůrva


Jaky je tam rozdiel?
Nieje to vase "ů" to iste co "ú" ?
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jun 10 2008 03:23pm
hm
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 11:29pm
Quote (doobik @ Sun, 8 Jun 2008, 13:38)
Jaky je tam rozdiel?
Nieje to vase "ů" to iste co "ú" ?


ú můžeš použít jen na začátku slova /úřad/ a nebo v cizích slovech /třeba bramborové ragú (taková hnusná polívka co vařili v jídelně)
zatímco ů se používá všude jinde jen ne na začátku slova
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 11 2008 12:15am
pojistit, na poradnou castku a nevymejslet blbosti s nejakejma klickama, sam sis hadankou odpovedel ze to je kravina smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll