Quote (Shif7y @ Fri, 6 Jun 2008, 19:27)
jo ? pripomen mi to ze si nevzpominam . ja sem nekdy od tebe vedel tvy hesla ? hm ze nevim.a iqho nebudu resit protoze to nebyl muj boj.jen si nasel cloveka na koho to shodit
Hele ty kůrvo ještě jeden post a zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.
A vrať ty scs karbecovi nebo zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.
A nikomu už nestealuj sigy nebo zařídím aby si pro tebe přijela zásahovka. Skemery tady nechcem. Tak táhni z mojeho fóra. Nebo fakt přijede zásahovka a to uvidíš sekec mazec.