d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 3 2008 03:57am
sapiere tak si počkáš týden a máš hrs za 200... prostě reset nepomůže nikomu, akorát poškodí nůby, páč budou muset mfit od začátku (nemluvě o non-jsp userech že)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2008 07:10am
Quote (st3pix @ Tue, 3 Jun 2008, 11:57)
sapiere tak si počkáš týden a máš hrs za 200...  prostě reset nepomůže nikomu, akorát poškodí nůby, páč budou muset mfit od začátku (nemluvě o non-jsp userech že)


kua jsem nůb.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2008 08:04am
Quote (st3pix @ Tue, Jun 3 2008, 10:57am)
sapiere tak si počkáš týden a máš hrs za 200... prostě reset nepomůže nikomu, akorát poškodí nůby, páč budou muset mfit od začátku (nemluvě o non-jsp userech že)


njn pro ty co chcou zbohatnout je dobre prvni 14 dni po resetu hrat 24 hodin v kuse pak budete bohati jak rapyjer biggrin.gif jenze tam to mozna bylo vis jak 14 dni wink.gif

Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 3 2008 09:00am
at reset nebo ne, me je to jedno. Mych fg se to stejne netyka smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 3 2008 09:01am
Quote (undead_lord @ Tue, 3 Jun 2008, 16:00)
at reset nebo ne, me je to jedno. Mych fg se to stejne netyka smile.gif


radsi gib donate nebo ti po resetu vsechny duped fg poofnou!
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 3 2008 09:03am
Quote (hero_cz @ Tue, 3 Jun 2008, 16:01)
radsi gib donate nebo ti po resetu vsechny duped fg poofnou!


uz jsem ti dal dost
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 3 2008 09:40am
Quote (st3pix @ Tue, 3 Jun 2008, 10:57)
sapiere tak si počkáš týden a máš hrs za 200...  prostě reset nepomůže nikomu, akorát poškodí nůby, páč budou muset mfit od začátku (nemluvě o non-jsp userech že)


povime si po resetu tongue.gif ^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 3 2008 09:46am
Quote (Rapyjer @ Tue, Jun 3 2008, 03:40pm)
povime si po resetu tongue.gif ^^


vouch
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 3 2008 03:58pm
na co reset aj tak tie naj veci zas najdu ti co maju 10k+ fgs tak wtf? biggrin.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 5 2008 02:16pm
LS reset = brzo

D2 reset = doufám že ještě někdy bude, ale teď Blizz pracuje na WoW:WotLK a SC2 :<
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll