Quote (undead_lord @ Wed, 4 Jun 2008, 21:21)
wourl je typek, ktery dostava na prdel v exp, a proto hraje classic.
Nechapu, kdyz nekdo dostava uz jenom v pubu na prdel, tak jak si muze myslet, ze je dobrej ><
ty si s nim nekdy hral ze ses hned tak drsne krutej? az me z tebe zamrazilo

takova nepricetna brutalnost

btw kdyz mas plnou hubu kecu tak udelej nejakej char s kterym bys ho na classiku porazil na to bych se docela rad podival

(ja vim ty nemas cas se srat s noobama)
mozna by se ti to podarilo s barbem za x k fg

to by byl potom ale ohromny uspech
This post was edited by Log_in on Jun 4 2008 02:21pm