d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp Novodobé > Kdo Zná Acc 9x9?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 4 2008 01:14pm
vsadim se ze wourl ani nezna fcr/fhr bp u foha
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 4 2008 01:15pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Jun 2008, 20:14)
vsadim se ze wourl ani nezna fcr/fhr bp u foha


a na co mu to je když si to vodí biggrin.gif nemusíš vědět pojebaná čísla, stačí masit randy ne?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 4 2008 01:16pm
Quote (st3pix @ Wed, 4 Jun 2008, 21:15)
a na co mu to je když si to vodí biggrin.gif nemusíš vědět pojebaná čísla, stačí masit randy ne?


SLOVO KRALE.
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 4 2008 01:21pm
Quote (Rakiii @ Wed, 4 Jun 2008, 19:00)
kdo to je wourl?

@ Lua ... classic nikdo nehraje ... a skilzori jsou jinde


wourl je typek, ktery dostava na prdel v exp, a proto hraje classic.
Nechapu, kdyz nekdo dostava uz jenom v pubu na prdel, tak jak si muze myslet, ze je dobrej ><
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 4 2008 01:22pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Jun 2008, 21:21)
wourl je typek, ktery dostava na prdel v exp, a proto hraje classic.
Nechapu, kdyz nekdo dostava uz jenom v pubu na prdel, tak jak si muze myslet, ze je dobrej ><


NIKDY JSI V PUBU NEPOTKAL PERF GOZU HAMMERA?
WINANS?
NN?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 4 2008 01:33pm
Quote (st3pix @ Wed, Jun 4 2008, 07:15pm)
a na co mu to je když si to vodí biggrin.gif nemusíš vědět pojebaná čísla, stačí masit randy ne?


vouch :-)
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 4 2008 02:19pm
Quote (undead_lord @ Wed, 4 Jun 2008, 21:21)
wourl je typek, ktery dostava na prdel v exp, a proto hraje classic.
Nechapu, kdyz nekdo dostava uz jenom v pubu na prdel, tak jak si muze myslet, ze je dobrej ><


ty si s nim nekdy hral ze ses hned tak drsne krutej? az me z tebe zamrazilo ohmy.gif takova nepricetna brutalnost ohmy.gif
btw kdyz mas plnou hubu kecu tak udelej nejakej char s kterym bys ho na classiku porazil na to bych se docela rad podival tongue.gif (ja vim ty nemas cas se srat s noobama)
mozna by se ti to podarilo s barbem za x k fg sad.gif to by byl potom ale ohromny uspech

This post was edited by Log_in on Jun 4 2008 02:21pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 4 2008 02:37pm
Quote (Log_in @ Wed, Jun 4 2008, 09:19pm)
ty si s nim nekdy hral ze ses hned tak drsne krutej? az me z tebe zamrazilo ohmy.gif takova nepricetna brutalnost ohmy.gif
btw kdyz mas plnou hubu kecu tak udelej nejakej char s kterym bys ho na classiku porazil na to bych se docela rad podival tongue.gif (ja vim ty nemas cas se srat s noobama)
mozna by se ti to podarilo s barbem za x k fg sad.gif to by byl potom ale ohromny uspech


a? cele d2 je itemlaming ;D
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 4 2008 02:43pm
Quote (Log_in @ Wed, 4 Jun 2008, 21:19)
ty si s nim nekdy hral ze ses hned tak drsne krutej? az me z tebe zamrazilo ohmy.gif takova nepricetna brutalnost ohmy.gif
btw kdyz mas plnou hubu kecu tak udelej nejakej char s kterym bys ho na classiku porazil na to bych se docela rad podival tongue.gif (ja vim ty nemas cas se srat s noobama)
mozna by se ti to podarilo s barbem za x k fg sad.gif to by byl potom ale ohromny uspech


já myslim, že tohle se dá říct i obráceně. ať udělá ep char dá duel s unluckym
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 4 2008 03:29pm
Quote (Log_in @ Wed, 4 Jun 2008, 21:19)
ty si s nim nekdy hral ze ses hned tak drsne krutej? az me z tebe zamrazilo ohmy.gif takova nepricetna brutalnost ohmy.gif
btw kdyz mas plnou hubu kecu tak udelej nejakej char s kterym bys ho na classiku porazil na to bych se docela rad podival tongue.gif (ja vim ty nemas cas se srat s noobama)
mozna by se ti to podarilo s barbem za x k fg sad.gif to by byl potom ale ohromny uspech


tak mu rekni at jde na scl nebo scnl

na classicu je znamo, ze to skoro uz nikdo nehraje nebo hraje prevazne mf lidi.

a na to, zes me chtel naposledy okrast, tak nevim, kdo tady ma kecy....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll