d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 29 2008 08:49am
Quote (Dieoncommand @ Thu, 29 May 2008, 15:18)
topic o hovne, ale uz som si zvykol


mluvi se o herovi, takze hero je hovno? rofl.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 29 2008 09:44am
ok dal si hera. máme ti udělat dort ?
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 29 2008 09:58am
Quote (mortwatcher @ Thu, 29 May 2008, 17:44)
ok dal si hera. máme ti udělat dort ?


jeden i pro me dystak
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 29 2008 10:50am
takže rozeberu tuto situaci pvp a hero nejde k sobě takže za 1 nemohl vyhrát proti někomu(kdo zjevně hraje pvp na classu) za druhé musel mít mf .... on nic jiného neumí
další věc wtf co se to tu zase oběvuje za pvp bohy?? ani je neznam smile.gif
a další věc

tropic zase zase strácí svůj smysl jestli tady nějákej byl smile.gif
a off tropic +1 ^^



Quote (undead_lord @ Thu, May 29 2008, 10:07am)
lol, na classicu nemuzes absorbovat prase ><


nesouhlas je vidět že sem vás eště nic nenaučil smile.gif

This post was edited by Lua on May 29 2008 10:55am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2008 10:54am
Quote (Wourly @ Thu, May 29 2008, 11:55am)
jiste, kolik mas prosimte mf ?

hawkmail vypada jako tmave cervene mage plate ?

enchant se pridava do smitu ? biggrin.gif

rofl nubz


a postavil se ti z toho aspoň ? rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 29 2008 11:23am
hero je desnej curak, jsem rad ze jsi ho zabil.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 29 2008 11:51am
Quote (Karbec @ Thu, 29 May 2008, 19:23)
hero je desnej curak, jsem rad ze jsi ho zabil.


a jeste jak rofl.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 29 2008 01:00pm
Quote (Lua @ Thu, 29 May 2008, 17:50)
takže rozeberu tuto situaci pvp a hero nejde k sobě takže za 1 nemohl vyhrát proti někomu(kdo zjevně hraje pvp na classu) za druhé musel mít mf .... on nic jiného neumí
další věc wtf co se to tu zase oběvuje za pvp bohy?? ani je neznam smile.gif
a další věc

tropic zase zase strácí svůj smysl jestli tady nějákej byl smile.gif
a off tropic +1 ^^





nesouhlas je vidět že sem vás eště nic nenaučil smile.gif


vouch!
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 29 2008 01:03pm
Quote (Lua @ Thu, May 29 2008, 04:50pm)
takže rozeberu tuto situaci pvp a hero nejde k sobě takže za 1 nemohl vyhrát proti někomu(kdo zjevně hraje pvp na classu) za druhé musel mít mf .... on nic jiného neumí
další věc wtf co se to tu zase oběvuje za pvp bohy?? ani je neznam smile.gif
a další věc

tropic zase zase strácí svůj smysl jestli tady nějákej byl smile.gif
a off tropic +1 ^^





nesouhlas je vidět že sem vás eště nic nenaučil smile.gif


posli mi pls screeny veci pani TP_UP, rad bych vedel kolik ma mf :/
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 29 2008 01:09pm
Quote (hero_cz @ Thu, May 29 2008, 07:00pm)
vouch!


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll