d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam To ! > Haha
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 21 2008 10:30am
Quote (st3pix @ Wed, 21 May 2008, 09:24)
sobe na to že seš na jsp 24/7 tak z angličtiny dvojku.... jinak ale gratulace, každá úspěšná maturita je dobrá biggrin.gif


maturita z anglictiny neni o tom jestli umis anglicky, bohuzel :/
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 21 2008 10:39am
Quote (otko @ Wed, May 21 2008, 02:15pm)
cg ja mam za 2 tyzdne a este nevim ci ma vobec pripustia sad.gif


tak to ani ja neviem :X
asi si spravim nutene volno pred inzinierom
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 21 2008 11:27am
Quote (st3pix @ Wed, May 21 2008, 09:24am)
sobe na to že seš na jsp 24/7 tak z angličtiny dvojku.... jinak ale gratulace, každá úspěšná maturita je dobrá biggrin.gif


nevěděl sem že 26.12. je v Americe "boxing day" a že v Anglii nosí dárky father Christmas... + že den nezávislosti v USA je 4.7. Jinak sem udělal asi dvě chyby.. ~~ a to sem se eště vopravil smile.gif ... njn .. je to pech.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 21 2008 11:36am
Quote (Sobcz @ Wed, 21 May 2008, 18:27)
nevěděl sem že 26.12. je v Americe "boxing day" a že v Anglii nosí dárky father Christmas... + že den nezávislosti v USA je 4.7. Jinak sem udělal asi dvě chyby.. ~~ a to sem se eště vopravil smile.gif ... njn .. je to pech.


a za to ti dala dvojec? to je teda dost přísný kámo .) i když independence day je známej no .)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 21 2008 02:14pm
Quote (Sobcz @ Wed, May 21 2008, 05:27pm)
nevěděl sem že 26.12. je v Americe "boxing day" a že v Anglii nosí dárky father Christmas... + že den nezávislosti v USA je 4.7. Jinak sem udělal asi dvě chyby.. ~~ a to sem se eště vopravil smile.gif ... njn .. je to pech.


dostal jsi to?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 21 2008 02:23pm
Quote (Dieoncommand @ Wed, 21 May 2008, 17:39)
tak to ani ja neviem :X
asi si spravim nutene volno pred inzinierom


mna pre zmenu vylucia pre neprospech sad.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 21 2008 11:21pm
gratis @

vy dva ked to nespravite tak si poziadam o vratenie dani z ktorych bolo financovane vase 5 rocne studium, moze byt aj vo forme fgs tongue.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 21 2008 11:27pm
Quote (M0f0 @ Thu, May 22 2008, 06:21am)
gratis @

vy dva ked to nespravite tak si poziadam o vratenie dani z ktorych bolo financovane vase 5 rocne studium, moze byt aj vo forme fgs tongue.gif


stat mi plati 6rocne studium, tak preco nevyuzit ? wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 21 2008 11:31pm
Quote (Dieoncommand @ Thu, 22 May 2008, 06:27)
stat mi plati 6rocne studium, tak preco nevyuzit ? wink.gif


lebo ten "stat" som aj ja, sak pockaj moje deti budu studovat min do 30 nech sa im to oplati biggrin.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 22 2008 01:44am
Quote (Sobcz @ Wed, 21 May 2008, 18:27)
nevěděl sem že 26.12. je v Americe "boxing day" a že v Anglii nosí dárky father Christmas... + že den nezávislosti v USA je 4.7. Jinak sem udělal asi dvě chyby.. ~~ a to sem se eště vopravil smile.gif ... njn .. je to pech.


to se da ukecat omg ....

ale kdybys mel rict jako ja, jake typy budov znas v usa a eng ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll