Nipík neboj byl sem na tom stejně ale jak sem se dostal na nástavbu tak sem musel dost zabrat a drobet i ta čeština šla nahoru

jako na co si u mě stěžují moje stylistika..... nechápu proč

sobe v úterý maturuje taky moje kámoška držím palče vole
Djvibrejtr nebo co to je..... pravda je že sob je takovej jakej je, ale je taky takovej jako 75% lidí tady... většina urážek co tu padá člověk ví že nejsou myšlena správně ....
Pak sou ty i opačné případy.
Ku podivu sem si to všechno přečetl co se tu psalo ....!!!!Ty si zakomplexovanej.... já nevidím soba že by ti něják nadával nemá důvod ... Ty si začínáš!!! Není to Komplex?!!!
Mimochodem co se týče pravopisu tohle to opravování není na škodu..... vůbec psal sem jak hovado většina si to pamatuje... ale díky tomu mě taky dohnai k tomu abych zlepšil pravopis a všímal si těch chyb..
ještě jedna otázka???... kde ses tu vzal??? nikdy sem tě snad neviděl hrát ....? víš co je pvm ? pvp? (možná je problém v mé informovanosti

k topicu
hokej fůj ..... fotbal Slavie protože Sparta má už nahrabáno dost