d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 17 2008 04:13pm
Quote (Nipik @ Sat, May 17 2008, 10:04pm)
ze jo vid biggrin.gif taky si rikam ze pisu jak dement sad.gif na to si zvyknete :] nebo aspon budete muset biggrin.gif btw proste naruto, no Dik  happy.gif


Kakashi > all tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 17 2008 04:13pm
Quote (hero_cz @ Sat, May 17 2008, 10:11pm)
sob>all


kušuj už s tou tvou matematikou!
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 17 2008 04:16pm
Quote (Leri @ Sat, 17 May 2008, 23:13)
kušuj už s tou tvou matematikou!


all heil leri > sob

matika nepusti iba moja kalkulacka hadze -E-
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 05:09pm
Quote (hero_cz @ Sat, May 17 2008, 11:11pm)
sob>all


Herák rád nerovnice.. biggrin.gif
Member
Posts: 50,592
Joined: Aug 21 2007
Gold: 3,130.00
May 17 2008 11:28pm
Quote (Nipik @ Sat, May 17 2008, 02:21pm)
Casto slichavam veci jako "Slavie curaci" nebo "Sparta to sou zajebanci"
Ja osobne sem 100% Slavista

Zajmali by me vase nazory na tyhle dva vecny Cesky fotbalovy rivaly.co si o nich mislite vy? koho preferujete a duvody smile.gif

<IMG alt="" src="http://img186.imageshack.us/img186/2704/slaviarz8.png">


tstas
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
May 17 2008 11:59pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:55pm)
jiste jeste sem prijd a zacni rikat ze pod odmosninou nemze byt zaporny cislo nebo ze maso se musi jist protoze nic jinyho neobsahuje esencialni aminokyseliny

vis sobicku na ss se uci miliony picovin... to o cem mluvis je totalni kravina a bud mas nejakou zaostalou ucebnici a nebo neodmaturujes


Ty si ještě malá myš na to aby ses mohl hádat se sobem vůbec nevíš...

For nipik: Slavie i Sparta můžou jít do piče...



Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 18 2008 01:53am

For nipik: Slavie i Sparta můžou jít do piče...

Fuj blanik


mad1.gif bangin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 18 2008 02:04am
Nipík neboj byl sem na tom stejně ale jak sem se dostal na nástavbu tak sem musel dost zabrat a drobet i ta čeština šla nahoru smile.gif
jako na co si u mě stěžují moje stylistika..... nechápu proč biggrin.gif

sobe v úterý maturuje taky moje kámoška držím palče vole

Djvibrejtr nebo co to je..... pravda je že sob je takovej jakej je, ale je taky takovej jako 75% lidí tady... většina urážek co tu padá člověk ví že nejsou myšlena správně ....
Pak sou ty i opačné případy.
Ku podivu sem si to všechno přečetl co se tu psalo ....!!!!Ty si zakomplexovanej.... já nevidím soba že by ti něják nadával nemá důvod ... Ty si začínáš!!! Není to Komplex?!!!
Mimochodem co se týče pravopisu tohle to opravování není na škodu..... vůbec psal sem jak hovado většina si to pamatuje... ale díky tomu mě taky dohnai k tomu abych zlepšil pravopis a všímal si těch chyb..

ještě jedna otázka???... kde ses tu vzal??? nikdy sem tě snad neviděl hrát ....? víš co je pvm ? pvp? (možná je problém v mé informovanosti wink.gif


k topicu
hokej fůj ..... fotbal Slavie protože Sparta má už nahrabáno dost
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 18 2008 02:12am
Quote (Lua @ Sun, May 18 2008, 08:04am)
Nipík neboj byl sem na tom stejně ale jak sem se dostal na nástavbu tak sem musel dost zabrat a drobet i ta čeština šla nahoru smile.gif
jako na co si u mě stěžují moje stylistika..... nechápu proč biggrin.gif

sobe v úterý maturuje taky moje kámoška držím palče vole

Djvibrejtr nebo co to je..... pravda je že sob je takovej jakej je, ale je taky takovej jako 75% lidí tady... většina urážek co tu padá člověk ví že nejsou myšlena správně ....
Pak sou ty i opačné případy.
Ku podivu sem si to všechno přečetl co se tu psalo ....!!!!Ty si zakomplexovanej.... já nevidím soba že by ti něják nadával nemá důvod ... Ty si začínáš!!! Není to Komplex?!!!
Mimochodem co se týče pravopisu tohle to opravování není na škodu..... vůbec psal sem jak hovado většina si to pamatuje... ale díky tomu mě taky dohnai k tomu abych zlepšil pravopis a všímal si těch chyb..

ještě jedna otázka???... kde ses tu vzal??? nikdy sem tě snad neviděl hrát ....? víš co je pvm ? pvp? (možná je problém v mé informovanosti wink.gif


k topicu
hokej fůj ..... fotbal Slavie protože Sparta má už nahrabáno dost


me si tu nikdy nevidel? biggrin.gif ja sem tu furt a muj acc na d2 je Nipik a Lordofanegels pvm je player vs moster a pvp player pv player tongue.gif jestli ses teda plal me ^)

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 18 2008 02:17am
Quote (Nipik @ Sun, May 18 2008, 08:12am)
me si tu nikdy nevidel? biggrin.gif ja sem tu furt a muj acc na d2 je Nipik a Lordofanegels pvm je player vs moster a pvp player pv player tongue.gif jestli ses teda plal me ^)


na tebe to nebylo biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345613Next
Closed New Topic New Poll