d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mistrovstvi Sveta V Hokeji > Omg
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 14 2008 01:31pm
vitajte aj vy doma bratia ceski sad.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 14 2008 01:49pm
Quote (Leri @ Wed, May 14 2008, 05:00pm)
vsadil jsem se ze padnou 4 goly v normalnim hracim case a to o stravenku v hodnote 50Kc  biggrin.gif


huraa jsem bohac biggrin.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 14 2008 02:05pm
Quote (Leri @ Wed, 14 May 2008, 21:49)
huraa jsem bohac biggrin.gif


svine svedove....

tak zas napresrok no :/
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 14 2008 02:07pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, 14 May 2008, 20:05)
svine svedove....

tak zas napresrok no :/


jsou to lamy ty svedove

az na Dolpha Lundgrena xD

This post was edited by Foxcompany on May 14 2008 02:31pm
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 14 2008 04:57pm
Uz jsem to psal ve svym predeslym postu. Pral jsem si, abysme hrali s Rusakama, ti nad nama vyhrali jen v prodlouzeni a rekl bych jen tak tak, ve druhym zapase bysme je dali, pote, co jsem shledl prvni zapas proti Svedsku, mi bylo jasny, ze druhej uz nevyhrajem. Meli fakt dost dobrou obranu. Je pravda, ze sme je dat mohli, ale ta obrana.... Navic se mi zdalo, ze Hnilda pustil dost zbytecne goly ( prvni 2, nebo alespon ten druhej). Nase goly byly dobry, jelikoz byly na 99% nechytatelny a byly 100% zaslouzeny. Skoda... dokonce se mi o prohre zdalo v noci ... ble...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2008 05:11pm
Quote (xLYNXx @ Wed, May 14 2008, 11:57pm)
Uz jsem to psal ve svym predeslym postu. Pral jsem si, abysme hrali s Rusakama, ti nad nama vyhrali jen v prodlouzeni a rekl bych jen tak tak, ve druhym zapase bysme je dali, pote, co jsem shledl prvni zapas proti Svedsku, mi bylo jasny, ze druhej uz nevyhrajem. Meli fakt dost dobrou obranu. Je pravda, ze sme je dat mohli, ale ta obrana.... Navic se mi zdalo, ze Hnilda pustil dost zbytecne goly ( prvni 2, nebo alespon ten druhej). Nase goly byly dobry, jelikoz byly na 99% nechytatelny a byly 100% zaslouzeny. Skoda... dokonce se mi o prohre zdalo v noci ... ble...


no myslim že švédi sou větší haluzáci než hráči... .. navíc ten náš první gól mi nepřišel 100% zaslouženej a nechytatelnej .. rofl.gif rozhodně by Ovečkin potrápil víc podle mě... No i když i ty švéďáci zahaluzený na nás stačili..
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 15 2008 12:56am
ja myslim, ze hlavne nasi jsou pekny lamy, kdyz si nechali dat gol na 2:2 asi 5 min pred koncem ~~
Banned
Posts: 70
Joined: May 15 2008
Gold: 0.00
May 15 2008 02:58am
Quote (Leri @ Wed, May 14 2008, 07:49pm)
huraa jsem bohac biggrin.gif


Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 15 2008 03:12am
proste kokoti , celej nas tym je slozenejch z naprostejch individui! az na Kabereleho , Eliase , Kotalika , ... CO ste cekali !?
btw Hadamczik je best lamer , kez by se vratil Ruza
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 15 2008 07:21am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 13 May 2008, 12:57)
basket > fotbal, hokej tongue.gif


basket > all
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll