Quote (xLYNXx @ Wed, May 14 2008, 11:57pm)
Uz jsem to psal ve svym predeslym postu. Pral jsem si, abysme hrali s Rusakama, ti nad nama vyhrali jen v prodlouzeni a rekl bych jen tak tak, ve druhym zapase bysme je dali, pote, co jsem shledl prvni zapas proti Svedsku, mi bylo jasny, ze druhej uz nevyhrajem. Meli fakt dost dobrou obranu. Je pravda, ze sme je dat mohli, ale ta obrana.... Navic se mi zdalo, ze Hnilda pustil dost zbytecne goly ( prvni 2, nebo alespon ten druhej). Nase goly byly dobry, jelikoz byly na 99% nechytatelny a byly 100% zaslouzeny. Skoda... dokonce se mi o prohre zdalo v noci ... ble...
no myslim že švédi sou větší haluzáci než hráči... .. navíc ten náš první gól mi nepřišel 100% zaslouženej a nechytatelnej ..

rozhodně by Ovečkin potrápil víc podle mě... No i když i ty švéďáci zahaluzený na nás stačili..