Quote (MrReaper @ Tue, 6 May 2008, 16:18)
rofl... mam za sebou 7 let pouzivani MH (Mousepad, Sting jsem nikdy nebral) a loader taky nějaký ten pátek mám a nikdy jsem nedostal ban ani acc ani cd key... spis jde o to jak to pouzivas..
tak to zas prehanis

u maphacku jsou ochrany proti detekci, nektere funguji, nektere ne. A nekdy je to tak, ze blizzard zmeni zpusob detekce a maphacky potrebuji "update" bohuzel vy o tom nevite a mate po ptakach. Viz stary dobry mousepad vs "mesicni" easy mh
kdyz jsem mel tobe podobny ban za easy mh, tak jsem musel pockat 1 mesic na cd key unban, potom zhruba 3 mesice jsem nemohl jit na svuj banned acc, pak jsem si ho musel zalozit znova (tzn smazali se mi tam vsechny chary i veci). Mozna ti z milosti nechaji jeste account akorat ti nechaji expirnout chary, tedka by to nemelo byt problem s expirovanim, pokud zrovna nemas gosu charnames jako ja

jinak rada do priste: mej chary rozdeleny do vice accountu, ja jich mam treba tedka 16 nebo 17 ><
This post was edited by undead_lord on May 7 2008 04:23am