jestli budes mit pri maturite na potitku k matice tabulky, tak se matiku nema smysl ucit, pokud budes mit na poditku k cestine ucebnice literatury, tak se taky nema smysl ucit...
za pomoci tabulek jsem udelal maturu z matiky a fyziky
za pomoci ucebnic jsem udelal maturu z cestiny
jinak maturu z AutoCadu jsem udelal, pac me to bavi, takze jsem se ani ucit nemusel i na hodinach jsem mel vse jako prvni

maturu z technickeho zobrazovani ( tech kresleni a deskriptivni geometrie) to same jako u AutoCadu
takze rada je jedina, to co te alespon kapku bavi a ovladas to, tak to se neuc, na zbytek je pomucek az az, jen si doma natrenuj hledani v tabulkach a ucebnicich cestiny (pokud je teda mate povolene) ...