d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Se Nejlíp Donutit K Učení ? > Už Sem Zoufalej
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 4 2008 07:12am
me laught a lot

pockajte az zacnete makat, budete smutno spominat jak bolo na tej skole perfektne devil.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 4 2008 07:36am
Quote (M0f0 @ Sun, May 4 2008, 02:12pm)
me laught a lot

pockajte az zacnete makat, budete smutno spominat jak bolo na tej skole perfektne  devil.gif


prdlacky, ja uz chcem vypadnut zo skoly
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 4 2008 07:39am
Quote (Dieoncommand @ Sun, 4 May 2008, 14:36)
prdlacky, ja uz chcem vypadnut zo skoly


mna mozno skola vyhodi sama biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 4 2008 10:33am
taky se nedokážu a nehrotim to
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 4 2008 10:56am
Quote (Killer111 @ Sun, May 4 2008, 05:33pm)
taky se nedokážu a nehrotim to


jako každy biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 4 2008 02:50pm
Quote (hero_cz @ Sun, 4 May 2008, 11:05)
ja se nikdy moc neucil vse jsem pochytil ve skole^^ a zvladal jsem to jakz tak^^


ja taky smile.gif a kam sem se dostal tongue.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
May 4 2008 02:55pm
Quote (Sobcz @ Sun, 4 May 2008, 10:57)
nic nepomáhá .. prostě nedokážu se soustředit.. nemyslet na něco jinýho nebo nedělat něco jinýho ... pomooooc.


Zapni si jsp, klikej si LS a máš po problému ...






... protože pak máš jistý že se fakt nic nenaučíš a nic neuděláš tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 5 2008 08:50am
kupni si čistou vodku hodně flašek vždy když odejdeš na dýl jak 10min od učení min půl hoďky tak si dej jednoho velkýho panáka
po pár dnech to dobouráš a budeš se s chutí učit a ještě k tomu budeš abstinent biggrin.gif biggrin.gif 2in1
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 5 2008 12:03pm
Quote (Lua @ Mon, 5 May 2008, 15:50)
kupni si čistou vodku hodně flašek vždy když odejdeš na dýl jak 10min od učení min půl hoďky tak si dej jednoho velkýho panáka
po pár dnech to dobouráš a budeš se s chutí učit a ještě k tomu budeš abstinent  biggrin.gif biggrin.gif 2in1


nebo taky alkoholik + maturita za 20
2v1
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 5 2008 05:26pm
jestli budes mit pri maturite na potitku k matice tabulky, tak se matiku nema smysl ucit, pokud budes mit na poditku k cestine ucebnice literatury, tak se taky nema smysl ucit...

za pomoci tabulek jsem udelal maturu z matiky a fyziky
za pomoci ucebnic jsem udelal maturu z cestiny
jinak maturu z AutoCadu jsem udelal, pac me to bavi, takze jsem se ani ucit nemusel i na hodinach jsem mel vse jako prvni tongue.gif
maturu z technickeho zobrazovani ( tech kresleni a deskriptivni geometrie) to same jako u AutoCadu

takze rada je jedina, to co te alespon kapku bavi a ovladas to, tak to se neuc, na zbytek je pomucek az az, jen si doma natrenuj hledani v tabulkach a ucebnicich cestiny (pokud je teda mate povolene) ... smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll