d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo De Na Mejdny ? > 8.8.
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 1 2008 05:41pm
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 2 May 2008, 00:25)
Ja bych nerekl ze to je subjektivni, to je dany tim ze kazdy z vas definuje kazdy zanr jinak

jestli je pisnicka pomala/rychla, melodicka, jestli ma refren atd.. to se da rict celekm objektivne wink.gif


mno to jo, ale já bych neřekl že pokud poslouchá LYNX Sepulturu tak je tak daleko v úsudku... jsou lidi co řeknou na cokoliv METAL a jsou lidi co řeknou Melodic death metal s prvky power metalu... ale podle mě není možné označit Sepulturu jako heavík (i když IM by se místama jako Hard Rock označit dali, ale to asi každá heavy metalová kapela)

btw oprav si v signu tu Infinyty na Infinity a Dragoon na Dragon, celkem to bije do očí

This post was edited by MrReaper on May 1 2008 05:42pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 1 2008 10:40pm
a co takle vrátit se k tématu ? to už nikdo nejde ?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 1 2008 11:59pm
Quote (Sobcz @ Fri, May 2 2008, 05:40am)
a co takle vrátit se k tématu ? to už nikdo nejde ?


Ja bych jel sobe, ale mam z tebe strach.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 2 2008 12:01am
Quote (Sobcz @ Fri, 2 May 2008, 05:40)
a co takle vrátit se k tématu ? to už nikdo nejde ?


já bych šel pouze kdyby byla EMO seance included (žiletky každý svoje ofc)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 2 2008 03:19am
Quote (st3pix @ Fri, May 2 2008, 07:01am)
já bych šel pouze kdyby byla EMO seance included (žiletky každý svoje ofc)


Se přidavam k tvojemu názoru biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 2 2008 03:45am
Quote (Sobcz @ Thu, 1 May 2008, 22:04)
ne naseru si do kalhot, narazim si na hlavu kšiltovku a budu máchat rukama kolem sebe a řvát respekt ^^


vocuh

reskept!
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 2 2008 04:19am
Quote (otko @ Fri, May 2 2008, 10:45am)
vocuh

reskept!


Tak +1 když už to tu tak jede biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 2 2008 04:58am
Quote (Runn3r @ Fri, 2 May 2008, 11:19)
Tak +1 když už to tu tak jede biggrin.gif


tak teda sa pridavas k mojmu nazoru?

tak rychlo si zmenil svoj no nazor

hm hm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 2 2008 05:25am
Quote (otko @ Fri, May 2 2008, 10:58am)
tak teda sa pridavas k mojmu nazoru?

tak rychlo si zmenil svoj no nazor

hm hm


:-) jej biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 2 2008 06:14am
Quote (ghetofu @ Fri, May 2 2008, 06:59am)
Ja bych jel sobe, ale mam z tebe strach.


já se spíš bojim tvejch biopárků.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll