Quote (DJVibrejtr @ Fri, 2 May 2008, 00:25)
Ja bych nerekl ze to je subjektivni, to je dany tim ze kazdy z vas definuje kazdy zanr jinak
jestli je pisnicka pomala/rychla, melodicka, jestli ma refren atd.. to se da rict celekm objektivne 
mno to jo, ale já bych neřekl že pokud poslouchá LYNX Sepulturu tak je tak daleko v úsudku... jsou lidi co řeknou na cokoliv METAL a jsou lidi co řeknou Melodic death metal s prvky power metalu... ale podle mě není možné označit Sepulturu jako heavík (i když IM by se místama jako Hard Rock označit dali, ale to asi každá heavy metalová kapela)
btw oprav si v signu tu Infinyty na Infinity a Dragoon na Dragon, celkem to bije do očí
This post was edited by MrReaper on May 1 2008 05:42pm