d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dnešní Kocert Daniela Landy > Jdete Taky Někdo?
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 10 2008 01:43pm
bold je dobrej !
edit

This post was edited by Karbec on May 10 2008 01:44pm
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 10 2008 02:03pm
Quote (Sobcz @ Sat, 10 May 2008, 19:49)
interpunkce ? rofl ? jako psát čárky ve větě ? nebo myslíš diakritiku ty vševěde ? rofl.gif


jak se to nazve je jedno ne? tohle neni nejakej teplej intelektualni klub wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 10 2008 02:30pm
kurziva ftw, uz vam to tu asi fakt hrabe biggrin.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 10 2008 03:29pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 10 May 2008, 21:03)
jak se to nazve je jedno ne? tohle neni nejakej teplej intelektualni klub wink.gif


jedno by to bylo kdyby to znamenalo totez rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll