d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mike_ov, The Scammer :(
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 06:34am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 14:31)
dyt to je to o cem mluvim ^^

zabranit muzes jenom random hackum, kery si clovek privodi sam

pokud te nekdo hacknout chce... mam kamarady kery by dali banku max za par hod (ofc by na ne prisli ale jde to) a jako z bylo dost lidi kery to dali i tak aby na ne nikdo neprisel

takze znova opakuju: pokud ma clovek dobrej acc s tolik fg, aby to za ten keylogg stalo, a pokud ma alespon trochu RL tak aby nemenil hesla kazdejch 5 min a nezil jenom ochranou svyho acc + nemel gozu vzdelani tak aby byla ta ochana v jeho moci, tak tomu proste zabranit nejde. dot.


*sigh*

cede
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 28 2008 06:53am
Quote (Runn3r @ Mon, Apr 28 2008, 09:03am)
Kdo mě bral do huby?


to sem byl já smile.gif

a další jak tu rozebírate to jak tomu nejde zabránit jo to je rpavda ale kdo to umí a komu to z české d2 scény? prostě to vypadá podle toho co sme viděl na mika

a stejně zatím co kdo mikovi dal tak nedostal z5 jako tohle čert více méně čert je to sfinárna já to chápu protže já sem z lidi co na kontě neměl víc jak 1k fg ani tu 1k hranici sem nepřekročil biggrin.gif
a kdyby to za to mik nemohl tak by se to spíše snažil vykompenzovat ale co vidím tak nikomu nic biggrin.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 28 2008 06:57am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 13:31)
dyt to je to o cem mluvim ^^

zabranit muzes jenom random hackum, kery si clovek privodi sam

pokud te nekdo hacknout chce... mam kamarady kery by dali banku max za par hod (ofc by na ne prisli ale jde to) a jako z bylo dost lidi kery to dali i tak aby na ne nikdo neprisel

takze znova opakuju: pokud ma clovek dobrej acc s tolik fg, aby to za ten keylogg stalo, a pokud ma alespon trochu RL tak aby nemenil hesla kazdejch 5 min a nezil jenom ochranou svyho acc + nemel gozu vzdelani tak aby byla ta ochana v jeho moci, tak tomu proste zabranit nejde. dot.



nastesti ty, co to opravdu umeji, nehackujou acc na d2 nebo jsp. takze zbydou jen takovy radoby hackeri co maji naucenej jeden zpusob a kdyz to nejde tak konec.

This post was edited by pugacov on Apr 28 2008 06:58am
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 07:22am
Quote (pugacov @ Mon, 28 Apr 2008, 14:57)
nastesti ty, co to opravdu umeji, nehackujou acc na d2 nebo jsp. takze zbydou jen takovy radoby hackeri co maji naucenej jeden zpusob a kdyz to nejde tak konec.


Nejsem si tim jistej ze 2 duvodu:

1) ja mam acc braneny normalne a davam si primerenej pozor a stjne sem byl keylogged nedavno
2) sadim se ze na googlu bys nasel vse co bys k tomuhle potreboval wallbash.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 07:31am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 15:22)
Nejsem si tim jistej ze 2 duvodu:

1) ja mam acc braneny normalne a davam si primerenej pozor a stjne sem byl keylogged nedavno
2) sadim se ze na googlu bys nasel vse co bys k tomuhle potreboval wallbash.gif


to ze si bol keyloggnuty znamena ze si nedavas primerany pozor

/thread
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 28 2008 07:33am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 14:22)
Nejsem si tim jistej ze 2 duvodu:

1) ja mam acc braneny normalne a davam si primerenej pozor a stjne sem byl keylogged nedavno
2) sadim se ze na googlu bys nasel vse co bys k tomuhle potreboval wallbash.gif


me pripada, ze oba ty dva duvody presne zapadaji do toho co sem napsal. najit si na netu navod jak pouzit keylogger a nekam ho hodit a cekam az ho nekdo stahne, nepovazuju zrovna za vrchol hackerstvi
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 07:38am
Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 15:31)
to ze si bol keyloggnuty znamena ze si nedavas primerany pozor

/thread


kdybys mel aspon tolik fg aby mi to stalo za to abych zapnul icq a zeptal se nekho aby ti ukazal jak moc je to slozity...

jako fakt ze ti umis ja nevim treba delat grafy v excelu (mozna) neznamena ze nejde umet vic a po svete chodi miliony lidi co by to zvladli se zavrejenjma ocima

ja mam pc zabezpeceny primerene, tak abych odrazil randomy kery si jako nekdo tady mysli ze spojit se s jinym pocitacem jde toliko poslanim mejlu... dostatecne bohuzel ne, vic uz bohuzel nemam :/


Quote (pugacov @ Mon, 28 Apr 2008, 15:33)
me pripada, ze oba ty dva duvody presne zapadaji do toho co sem napsal. najit si na netu navod jak pouzit keylogger a nekam ho hodit a cekam az ho nekdo stahne, nepovazuju zrovna za vrchol hackerstvi


jasny to ted uz jenom zbyva otazka jestli je to dobre nebo blbe (myslim to ze i nejakej random idiot co chvili hleda muze izi hackovat) tongue.gif nic to ale nemeni na fakt ze kdyz clovek chce tak si dostatecne odbornej navod stahne kdekoliv sad.gif

This post was edited by DJVibrejtr on Apr 28 2008 07:41am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 07:45am
a challenger appears!

iso "hacknutie" jsp konta, s tym ze si posles 0,10fg, nebudem to zverejnovat ani nikomu reportovat a hned ako to bude ti bez reptania poslem 500sk na ucet.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 28 2008 08:11am
si pamatuju jak tu chtěl někdo keylognout njaga ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 28 2008 08:20am
HH a proc nekdo keyloggoval zrovna prumerne bohatyho Mike Ova ? a ne nekoho s daleko vetsim bohatstvim .. kdyz by to bylo tak jednoduchy.. podle me je to mrdina.. kazdej si za to muze sam.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Closed New Topic New Poll