d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Vsechno Pred Nama Blizzardi Skryvaji? > A Na Co Jste Vy Uz Prisli?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Apr 25 2008 06:42am
Quote (Leri @ Fri, 25 Apr 2008, 12:50)
to uz je dosti podruzna informace... kde mas napsano ze se trist na singlu musi lisit od toho na battlenetu? bavime se preci o tom, ze ten trist ma byt bez spawnu monster po vypiti potu


mam to overeny...

kdyz koupis full belt lahvi a napijes se ze vsech a potom si promluvis s warrivem a vratis zpatky 5. actu, tak se neobjevi zadna monstra
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 25 2008 09:04am
Quote (undead_lord @ Fri, 25 Apr 2008, 13:42)
mam to overeny...

kdyz koupis full belt lahvi a napijes se ze vsech a potom si promluvis s warrivem a vratis zpatky 5. actu, tak se neobjevi zadna monstra


no asi ide hlavne o to ze uber trist na SP normalne nemas, takze sa jedna o upravu v tomto pripade asi PlugY, cize co si tam nastavis to tam aj mas
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll