njn trinity je zrovna stara ~8 let tak to by vychazelo

jinak je fakt ze ja sem RG beasty hral fakt rad, na druhou stranu misto firu sem mel radsi rovnou skizzika a tak, a vzhledem k tomu e karty jako skizzik s kickerem, kavu titan s kickerem, shivan wurm chodily do hry uz ve 3.kole (pokud mi teda neprisli hodne sucks karty) tak firesy ani nebyly potreba, spis me zpomalovali ^^
tenkrat meli lidi dost radi takovy ty B controly s mutilate nebo jak se ta karta jmenovala, ale kdyz byl ve 4. kole na stole 2 bouchaci 5+/5+ trample tak spis konec a jako na chainer edict sel llanowar

Quote (undead_lord @ Mon, 21 Apr 2008, 15:03)
ten tvuj deck bych rozdrtil ez s mym psychacem

nebo mozna R/G se psama a rootwaldama
fire/ice atd. ~~
kknpnoobcya ^^
tohle mue rict jenom nekdo kdo to nevidel v akci, lol prej s psychatogem ^^
vis kdysi davno byl mtg jinej nez dneska, cim je starsi cim je slabsi, a psychytog je na dnesni dobu dobrej balicek, ale proti trinity by mel asi tolik sanci jako raging goblin proti akrome...
precti si znova ten decklist, a pochopis proc vetsina her probihala tak ze oponent byl nekdy tak ve 2 max 3 kole pluhama na 2kola zbrzdenej, ci tanglesama zbrzdenej na klido jeste dyl podle typu
a kdyz se treba v 5-6 kole probral tak uz mohl jit domu