d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Magic: The Gathering > Zavzpominejte Na Stary Casy!
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 21 2008 02:53pm
to už tu hrotíme trošku starší decky ne, já magic neviděl tak dobrejch
8 let a musim říct že mě to fakt baví to tu číst. ty karty mega
nostalgie.

docela mě bavil millstone. v té době jsem měl dokonce 4 x BoP, 4 x absorb atd moc drahý deck

ale
ten UB control jsem dost upravil podle sebe co si pamatuju z potvor tam
byla akorát doomsday spectra a hypnotic spectra a morphling na chut.
JInak duressy, counterspelly , underminy jinak si ty karty už nepamatuju




jinak k tomu R/G to, bylo postavené v té době na enchantu Fires of Yavimaya pokud si pamatuju dobře. a byly tam věci jako shivan wurm, ptáci, lanowar elves, flametongue kavu. celkem zajímavý deck
ještě co sem čuměl k novějším deckům tak mě dost zaujal ROCK G/B hodně potvorový. věci jako troll ascetic. ravenous baloth. sloni, spirit monger

This post was edited by Killer111 on Apr 21 2008 03:00pm
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 21 2008 07:06pm
njn trinity je zrovna stara ~8 let tak to by vychazelo tongue.gif

jinak je fakt ze ja sem RG beasty hral fakt rad, na druhou stranu misto firu sem mel radsi rovnou skizzika a tak, a vzhledem k tomu e karty jako skizzik s kickerem, kavu titan s kickerem, shivan wurm chodily do hry uz ve 3.kole (pokud mi teda neprisli hodne sucks karty) tak firesy ani nebyly potreba, spis me zpomalovali ^^

tenkrat meli lidi dost radi takovy ty B controly s mutilate nebo jak se ta karta jmenovala, ale kdyz byl ve 4. kole na stole 2 bouchaci 5+/5+ trample tak spis konec a jako na chainer edict sel llanowar smile.gif


Quote (undead_lord @ Mon, 21 Apr 2008, 15:03)
ten tvuj deck bych rozdrtil ez s mym psychacem smile.gif

nebo mozna R/G se psama a rootwaldama
fire/ice atd. ~~


kknpnoobcya ^^

tohle mue rict jenom nekdo kdo to nevidel v akci, lol prej s psychatogem ^^

vis kdysi davno byl mtg jinej nez dneska, cim je starsi cim je slabsi, a psychytog je na dnesni dobu dobrej balicek, ale proti trinity by mel asi tolik sanci jako raging goblin proti akrome...

precti si znova ten decklist, a pochopis proc vetsina her probihala tak ze oponent byl nekdy tak ve 2 max 3 kole pluhama na 2kola zbrzdenej, ci tanglesama zbrzdenej na klido jeste dyl podle typu

a kdyz se treba v 5-6 kole probral tak uz mohl jit domu tongue.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 22 2008 03:27am
psychatog neni zrovna novy smile.gif

je jenom asi tak rok nebo max 2 mladsi nez tvuj


a jinak, ten muj neni klasicky psychatog kde bys me zabil tangama

reknu vam svuj tajny deck


4x counter
4x logical (sakra jak se to jmenuje?? neco jako counter spell)
3x psychatog
2x forbid
4x cerny familiar (zlevnovac)
4x flametongue kavu
4x fire ice
2x upheaveal
3x duress
4x fact or ficion
3x duress
2x oposition
1x modry wish (instant,sorcery ze hry)

jinak v sideboardu mam 2x static orb, takze po 3-4 kolech bys mohl rict bye bye smile.gif

This post was edited by undead_lord on Apr 22 2008 03:29am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2008 04:04am
to mi připomnělo asi tak před rokem jsem měl hroznou chuť si to zase zahrát, ale prostě nechtěl jsem kupovat zase ty karty atd. tak jsem našel na netu program, kde se normálně hrají MTG po netu, hráli jsme to s kamarádem a musim říct že to je fakt dobré, vyzkoušel sem hodně balíků, dokonce jsem zkoušel R/B control smile.gif)
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 22 2008 04:29am
Quote (Killer111 @ Tue, 22 Apr 2008, 11:04)
to mi připomnělo asi tak před rokem jsem měl hroznou chuť si to zase zahrát, ale prostě nechtěl jsem kupovat zase ty karty atd. tak jsem našel na netu program, kde se normálně hrají MTG po netu, hráli jsme to s kamarádem a musim říct že to je fakt dobré, vyzkoušel sem hodně balíků, dokonce jsem zkoušel R/B control smile.gif)


alespoon rekni jak se jmenuje + droje

hadam ale ze to je aprentice ze?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 22 2008 05:13am
morphling je nejvetsi zabijak vsech dob smile.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 22 2008 11:27am
Quote (IqLimited @ Tue, 22 Apr 2008, 12:13)
morphling je nejvetsi zabijak vsech dob smile.gif


eni nejvetsi, zalezi na tom v jakem baliku

jinak je to s masticorou asi nezjnamejsi potvory
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2008 01:10pm
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 22 2008, 06:27pm)
eni nejvetsi, zalezi na tom v jakem baliku

jinak je to s masticorou asi nezjnamejsi potvory


podle mě je morphling nejvíc overpowered potvora co byla, do blue controlu ideální zabiják
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 22 2008 01:52pm
Quote (Killer111 @ Tue, 22 Apr 2008, 20:10)
podle mě je morphling nejvíc overpowered potvora co byla, do blue controlu ideální zabiják


jak jsi hral magici online??
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 22 2008 02:03pm
Quote (undead_lord @ Tue, 22 Apr 2008, 21:52)
jak jsi hral magici online??


http://www.wizards.com/default.asp?x=magic/magiconline

?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll