d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 02:36am
Quote (Runn3r @ Sun, Apr 20 2008, 07:25pm)
A navíc sob má pravdu wink.gif


no k tomdle snad nemusim nic dodávat wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 21 2008 09:52am
Sapier icon_pointr.gif voe , lepši kouřit češtiny z lesa, nežli skero ze skřině? Uvažuj co kuřiš ty češtiny nebo skera ? wink.gif eZ a v lese nemaš šanci vypěstovat skero.Počkej , až mi vyrostou kvitka pak se sejdeme a zakuřime jo ?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2008 09:57am
Quote (Runn3r @ Mon, Apr 21 2008, 04:52pm)
Sapier icon_pointr.gif voe , lepši kouřit češtiny z lesa, nežli skero ze skřině? Uvažuj co kuřiš ty češtiny nebo skera ? wink.gif eZ a v lese nemaš šanci vypěstovat skero.Počkej , až mi vyrostou kvitka pak se sejdeme a zakuřime jo ?


nekurim ja jen hulim biggrin.gif a ja stejne nehulim cestinu ja si furt kupuju skunk...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 10:00am
Quote (sapier @ Mon, Apr 21 2008, 04:57pm)
nekurim ja jen hulim biggrin.gif a ja stejne nehulim cestinu ja si furt kupuju skunk...


stejně ti každej prodává jen seno ... rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 21 2008 10:21am
Quote (sapier @ Mon, Apr 21 2008, 04:57pm)
nekurim ja jen hulim biggrin.gif a ja stejne nehulim cestinu ja si furt kupuju skunk...


jo a v lese ti vyroste skunk eZ wink.gif jen si to kuř wink.gif

Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 05:00pm)
stejně ti každej prodává jen seno ... rofl.gif


sobův topic !

This post was edited by Runn3r on Apr 21 2008 10:21am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2008 10:37am
Quote (Runn3r @ Mon, Apr 21 2008, 05:21pm)
sobův topic !


lol to jsem ani nerikal ze to vyroste v lese mluvite kula a sobe ty picu o tom vis to neni dia..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 21 2008 10:44am
detom drogy nepatria

chora to spolocnost :F
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 21 2008 10:46am
Quote (otko @ Mon, 21 Apr 2008, 17:44)
detom drogy nepatria

chora to spolocnost :F


musím říct že jsi zatím jediný člověk s kterým tady souhlasím smile.gif tenhle topic je o ničem ze dvou důvodů
1) existuje google a milion ganxta huličů co pěstujou všechno a rádi poradí
2) další zbytečný flame a spam

ad 2) ano vím, tenhle post je taky částečně +1
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 21 2008 10:52am
Quote (sapier @ Mon, Apr 21 2008, 05:37pm)
lol to jsem ani nerikal ze to vyroste v lese mluvite kula a sobe ty picu o tom vis to neni dia..


to je pravda.. nejsem takovej borec přes tydle dospělácký věci jako ty .. rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 21 2008 12:10pm
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 21 2008, 05:52pm)
to je pravda.. nejsem takovej borec přes tydle dospělácký věci jako ty .. rofl.gif


Sob je gosu :>

e: stejně nevím proč si neber trávu kterou pěstuješ u babičky když ji maš tak moc =)

This post was edited by Runn3r on Apr 21 2008 12:11pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll