d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Apr 7 2008 07:58am
Quote (Radmag @ Mon, 7 Apr 2008, 14:42)
a nalicil ses poradne?



This post was edited by undead_lord on Apr 7 2008 07:59am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 7 2008 08:11am
Quote (undead_lord @ Mon, Apr 7 2008, 01:58pm)
http://img147.imageshack.us/img147/664/p2230171cb3.jpg


to líčení je neznatelné na první pohled decentní
po dalším přezkoumání ale se zde můžeme ujistit že líčení neproběhlo


dodatek sobe líčení ? co ste měli jako ostatní? líčení se mi nezdá pěkné smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2008 10:19am
teda sobe, ty máš ale péro !
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 7 2008 10:44am
Quote (Killer111 @ Mon, 7 Apr 2008, 17:19)
teda sobe, ty máš ale péro !


NOT
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 7 2008 11:15am
doporucuju se den pred tim ozrat, nejlepe jit z hospody rovnou na tu slohovku... opilim to vzdy lip keca tongue.gif

PS:
Je tu nejak moc mladejch, ne? Jsem myslel, ze uz to mate vsichni za sebou. biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2008 12:51pm
Quote (xLYNXx @ Mon, 7 Apr 2008, 19:15)
doporucuju se den pred tim ozrat, nejlepe jit z hospody rovnou na tu slohovku... opilim to vzdy lip keca tongue.gif

PS:
Je tu nejak moc mladejch, ne? Jsem myslel, ze uz to mate vsichni za sebou. biggrin.gif


někteří mladí jsou tu už docela dlouho wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 8 2008 04:19am
Quote (palec @ Mon, Apr 7 2008, 06:51pm)
někteří mladí jsou tu už docela dlouho wink.gif


lol me by to cekalo tak za 3 roky az biggrin.gif ale pac sem presel na jinou skolu (ucnak) tak mi to ceka az za 4-5 let biggrin.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Apr 8 2008 04:37am
Quote (Black_WoH @ Tue, 8 Apr 2008, 11:19)
lol me by to cekalo tak za 3 roky az biggrin.gif ale pac sem presel na jinou skolu (ucnak) tak mi to ceka az za 4-5 let biggrin.gif


"vecny" student ;D
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 8 2008 04:41am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 8 2008, 10:37am)
"vecny" student ;D


laugh.gif ofc sem v prvaku teprv ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 8 2008 05:08am
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 8 2008, 11:19am)
lol me by to cekalo tak za 3 roky az biggrin.gif ale pac sem presel na jinou skolu (ucnak) tak mi to ceka az za 4-5 let biggrin.gif


rofl @ učňák rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll