Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:10pm)
No a ty si snad myslíš že sobuv život je cennejší než třeba Hrošíká Libanonského? Přecijenom pokud sob nevymyslí něco dobrého pro lidstvo je to jen další loutka...a ten hrošík je na pokraji vyhynutí a už tu nikdy nebude.
a myslis si ze zivot laboratornej mysi je cennejsi ako sobov? sob je na pokraji vyhynutia a uz tu nikdy nebude:)
see? to iste mozem pisat aj ja, mysli si ze zivot nejakeho random zvierata je cennejsi ako zivot *insert random nobel prize winner*