d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 12:03pm
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:01pm)
Když to vezmeš z jiného pohledu tak pochopíš proč ho chtějí zakázat.. Přecijenom je to omezený zdroj  a těžením a spalováním se ničí ekosystemy.


ok radši necháme lidi chcípnout zimou ... zelený bráněj ekonomickýmu rozvoji ... berou až přehnaný ohledy na přírodu atd.. což je možná dobře.. ale pokud bude ekonomika klesat .. u kormidla by dlouho nezůstali .. navíc ty jejich podrazy v poslední době.. na to neni nikdo zvědavej.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 12:04pm
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 31 2008, 07:03pm)
ok radši necháme lidi chcípnout zimou ... zelený bráněj ekonomickýmu rozvoji ... berou až přehnaný ohledy na přírodu atd.. což je možná dobře.. ale pokud bude ekonomika klesat .. u kormidla by dlouho nezůstali .. navíc ty jejich podrazy v poslední době.. na to neni nikdo zvědavej.


Tak založ svojí stranu, která bude "dokonalá" je to k smíchu...Radši nechám chcipnout tebe než nějáký zvíře...Lidi jsou prakticky přemnožení...Což o většíne BIODIVERZITY nemůžeš říct.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 12:05pm
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:04pm)
Tak založ svojí stranu, která bude "dokonalá" je to k smíchu...Radši nechám chcipnout tebe než nějáký zvíře...Lidi jsou prakticky přemnožení...Což o většíne BIODIVERZITY nemůžeš říct.


Ok až budem hlasovat kdo chcípne, volim tebe.

edit: afk.

This post was edited by Sobcz on Mar 31 2008 12:05pm
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2008 12:05pm
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:04pm)
Tak založ svojí stranu, která bude "dokonalá" je to k smíchu...Radši nechám chcipnout tebe než nějáký zvíře...Lidi jsou prakticky přemnožení...Což o většíne BIODIVERZITY nemůžeš říct.


no shit
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 12:06pm
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 31 2008, 07:05pm)
Ok až budem hlasovat kdo chcípne, volim tebe.

edit: afk.


Hah cena lidksého života je nevyčíslitelná...Proč by mělo zvíře mít menší právo na život?
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2008 12:07pm
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:06pm)
Hah cena lidksého života je nevyčíslitelná...Proč by mělo zvíře mít menší právo na život?


ak tu ide o rovnost, preco by si nechal radsej "chcipnout" jeho ako zviera? nieje to nahodou uz iba vec nazoru?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 31 2008 12:09pm
Quote (Ivan Langer)
Ty prostě seš schopnej zabít bobra, abys zachránil strom.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 12:10pm
Quote (weeble @ Mon, Mar 31 2008, 07:07pm)
ak tu ide o rovnost, preco by si nechal radsej "chcipnout" jeho ako zviera? nieje to nahodou uz iba vec nazoru?


No a ty si snad myslíš že sobuv život je cennejší než třeba Hrošíká Libanonského? Přecijenom pokud sob nevymyslí něco dobrého pro lidstvo je to jen další loutka...a ten hrošík je na pokraji vyhynutí a už tu nikdy nebude.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Mar 31 2008 12:17pm
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 07:10pm)
No a ty si snad myslíš že sobuv život je cennejší než třeba Hrošíká Libanonského? Přecijenom pokud sob nevymyslí něco dobrého pro lidstvo je to jen další loutka...a ten hrošík je na pokraji vyhynutí a už tu nikdy nebude.


a myslis si ze zivot laboratornej mysi je cennejsi ako sobov? sob je na pokraji vyhynutia a uz tu nikdy nebude:)

see? to iste mozem pisat aj ja, mysli si ze zivot nejakeho random zvierata je cennejsi ako zivot *insert random nobel prize winner*
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 12:19pm
Quote (weeble @ Mon, Mar 31 2008, 07:17pm)
a myslis si ze zivot laboratornej mysi je cennejsi ako sobov? sob je na pokraji vyhynutia a uz tu nikdy nebude:)

see? to iste mozem pisat aj ja, mysli si ze zivot nejakeho random zvierata je cennejsi ako zivot *insert random nobel prize winner*


Sob si zaslouží na prdel už za to že je to SOB a chce zvyšovat ekonomiku na úkor všeho ostatního! A ještě je lakomej...

edit: AFK

This post was edited by ghetofu on Mar 31 2008 12:19pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll