Quote (Karbec @ Sun, 13 Apr 2008, 18:54)
co se deje ze posledni dobou reagujes na vsechny me posty^^
poviem ti rovno : je super ze ti to ide s grafikou ale zato nemusis kazdeho spicovat ze ma sig ktory sa ti nepaci

preto trosku rypem

inak nemam proti tebe nic